2016 Pelerin Panço ModelleriFuşya Pelerin Panço
Fuşya Pelerin Panço

Tesettürlü bayanların kış mevsiminde sıklıkla tercih ettiği, hem işlevsellik hem de şıklık bakımından son derece kullanışlı bir ürün olan pançolar 2016’da da en trend ürünlerden birisi olacak gibi görünüyor. Şimdiden birçok koleksiyonda kendine yer bulan pançolar içerisinde pelerinli modeller dikkatleri çekiyor.

2016 pelerinli panço modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde herkese hitap edebiliyor. 2016 senesinde özellikle canlı renklerin trend olacağını şimdiden söylemek mümkün. Fuşya, pembe ve kırmızı modellerin kombinlerde sıklıkla göreceğiz. Sözünü ettiğimiz modelleri koyu renk ağırlıklı kombinlere dahil etmekte de fayda var. Özellikle kırmızının siyah ile uyumundan faydalanabilir ve son derece sade, şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı durum pembe içinde geçerli olup pembe renkli ürünlerin lacivert kombinlerde kendine yer bulması gerektiğini de belirtmekte fayda var.

2016 pelerinli panço modelleri düğme detayları sayesinde de ayrı bir şıklık kazanmış durumda. Lacivert ya da siyah gibi koyu renkler üzerine altın sarısı düğmeler eklenerek hem bir aksesuar görüntüsü elde edilmiş hem de göz yormayan bir şıklı sunulmuş durumda. Bunun yanı sıra alternatif bir şeyler arayanlar için ise gül kurusu ve mor renkli ürünlerin bulunduğunu söylemek gerekiyor. İşin içine biraz daha işlevsellik katmak isteyenlerin ise kapşon detaylı ürünlere göz gezdirmeleri yararlı olacaktır diyebiliriz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.