2016 Pardesü Renk Seçenekleri


1x1.trans
Saks Mavisi Pardesü Modelleri

Bu sene pardesüler her zaman olduğu gibi gene son derece popüler diyebiliriz. Tesettürlü bayanların vazgeçemediği ürünlerden birisi olan pardesülerde yeni yılla birlikte trend haline gelecek olan renklerden söz etmekte fayda var. Bu yüzden de ilerleyen günlerde sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkacak olan renkleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yeşil Pardesü Modelleri: Pardesülerde çokça tercih ettiğimiz yeşil rengin daha çok koyu tonlarına yöneleceğiz gibi görünüyor. Koyu yeşil pardesüler gece davetlerine katılırken ya da şıklığın önem arz ettiği ortamlarda en pratik seçimlerden birisi. Açık yeşili ise daha çok günlük yaşamda tercih etmekte fayda var.

Siyah Pardesü Modelleri: Siyah renkli pardesülerde her zaman olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyor. Kapatıcı bir renk olan siyah özellikle kilo problemleri yaşayanlar için ilk tercih olacaktır. Siyahı biraz daha gösterişli hale getirmek için ise altın sarısı düğme detayı çok fazla kullanılacak gibi görünüyor. Böylelikle bir nevi aksesuar görünü kazandırılan düğmeler ilerleyen günlerde sokak modasında karşımıza bolca çıkacak.


Kırmızı Pardesü Modelleri: Kırmızı renkli ürünlerde en çok karşımıza çıkan ürün grubu bolerolu pardesüler diyebiliriz. Bolero detayı son zamanlarda sokak modasında sıklıkla kullanıldığı ve kırmızı renkle bir araya getirildiğinde ortaya gerçekten de etkileyici sonuçlar çıkabiliyor.

Mavi Pardesü Modelleri: Pardesüler konusunda birçoğumuzun en sevdiği renk olan mavide gece davetleri için önerimiz saks mavisi. Dikkat çekici bir görüntüye sahip olan saks mavisi doğru kullanıldığında ortaya son derece başarılı sonuçların çıkmasını sağlıyor. Biraz daha sade ve zarif bir görüntü istiyorsanız eğer o zaman da açık mavilere yönelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yarasa Kol Ferace Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Feraceler hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*