2016 Nihan Kışlık Tunik Modelleri


1x1.trans
Mavi Nihan Kışlık Tunik Modelleri

Nihan kış sezonu modelleriyle büyük bir popülerlik yakalamışken, markanın en çok ilgi gören ürün grubuna değinmemek olmazdı. Birbirinden kaliteli tuniklerle sokak modasına etki etmeyi başaran Nihan, ilerleyen günlerde çok daha popüler hale gelecek gibi görünüyor diyor diyebiliriz.

Pudra Nihan Kışlık Tunik Modelleri: Nihan’ın kışlık tunik modelleri içerisinde pudranın ayrı bir yeri var. Birçok kişinin kombinlerinde kendine yer bulan pudranın zarif görüntüsü tunikleri de çok daha başarılı hale getirebiliyor. Sade görüntüsü sayesinde büyük beğeni toplayan bu modellerde özellikle puantiyeli olanlara göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Lacivert Nihan Kışlık Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde lacivert her zaman için güzel bir seçenek olmuştur. Kapatıcı özelliği sayesinde özellikle bölgesel fazlalıklardan şikayet edenlerin imdadına yetişen lacivert Nihan tuniklerinde de benzer bir etkiye sahip diyebiliriz. Özellikle de hakim yakalı lacivert tunikler hem şık hem iddialı görüntüsüyle ön plana çıkıyor.


Desenli Nihan Kışlık Tunik Modelleri: Tuniklerde desenleri göz ardı edemezsiniz. Desen detayının kaliteli şekilde ürüne aktarılması elde edilecek sonuçlarında çok daha başarılı olmasını sağlayacaktır. Bunun yanında Nihan’ın desenli modellerinde genel itibariyle koyu renklerin ön plana çıktığını da hatırlatmalıyız. Koyu tonlarında haricinde nispeten canlı renklerin de kullanıldığı fakat genel itibariyle açık renklerin hakimiyetindeki ürünleri de incelemekte fayda var.

Mavi Nihan Kışlık Tunik Modelleri: Nihan mavinin hemen her tonunu tuniklerinde kullanmış gibi görünüyor. Özellikle de açık mavi renkli modeller günlük yaşam için ideal bir görüntü çizerken, çalışan bayanların yoğun ilgi gösterdiği koyu mavi, puantiyeli modelleri incelemekte de fayda var diye düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Doque Kışlık Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Doque Pardesü Modelleri ve Pardesü Kombini hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*