2016 Nihan Kap Modelleri


İşlemeli Bordo Nihan Kap Modelleri
İşlemeli Bordo Nihan Kap Modelleri

Bu sezonun popüler markalarından birisi olan Nihan, yaz sezonu için tasarladığı kaplarla sokak modasında oldukça etkili görünüyor. Kreasyonunun içinde farklı konseptleri bir araya getiren Nihan, hemen herkesin zevklerine uygun bir modeli bulabilmesini sağlıyor.

Beyaz Nihan Kap Modelleri: Nihan’ın bu sezon ki kapları arasında ilk sırada beyaz renkli ürünler yer alıyor. Beyazın zarif görüntüsünü çok başarılı bir şekilde kullanan Nihan, bu zarif görüntüyü bozmadan ufak tefek işlemeler ekleyerek görüntüyü çok daha başarılı hale getirmiş durumda. Ayrıca bazı modellerde çok azda olsa siyah şeritler eklenerek kaliteyi üst seviyeye çekmeyi başarmış diyebiliriz.

Bordo Nihan Kap Modelleri: Kap modellerinde bu sezonun en trend renklerinden birisi olan bordo, Nihan ürünlerinde de gayet iyi sonuçlar veriyor. Bordonun altın işlemelerle beraber kullanılması sayesinde kaliteli ve gösterişli modeller üretebilen Nihan’ın fazla abartıya da kaçmayarak göz yoran sonuçlardan uzak durmayı başarmış gibi görünüyor. Bunun yanı sıra biraz daha sade modeller arayanlar için de bordo ve siyahın birlikte kullanıldığı modelleri önerebiliriz.

Yeşil Nihan Kap Modelleri: Nihan’ın bu sezon ki en trend ürün grubu diyebileceğimiz yeşil, kaliteli görüntüsünün yanı sıra hemen her ortama giden yapısıyla da tercih ediliyor. Yeşilin gündelik yaşamda kullanılabilecek olması sayesinde popülerliği giderek artarken bu modeller içerisinde yer alan fıstık yeşili ürünler günlük yaşam için en ideal tercih olduğunu söylememizi sağlıyor.

Siyah Nihan Kap Modelleri: Bu sezon özellikle gece davetlerine kaplarla katılacaksanız o zaman mutlaka siyah tercihinde bulunmalısınız. Siyahın kapatıcı görüntüsü sayesinde sade ve zarif bir görüntü elde edilebilirken, alternatif olarak deri işlemeli ürünlerin daha gösterişli sonuçlar vermesi de mümkün.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.