2016 Mor Renk Tesettür Kombinler


Patlıcan Moru Tesettür Kombinler
Patlıcan Moru Tesettür Kombinler

Tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği bir renk olan mor, kullanıldığı kıyafete göre gündelik yaşam için de, özel davetler içinde ideal bir renk olabiliyor. Hemen her tarza giden morun bu özelliği onun popülerliğini her geçen gün arttırırken, son zamanlarda morun sokak modasındaki kullanımından söz etmek istiyoruz.

Mor Tesettür Tunik Modelleri: Tesettürlü bayanların yaz aylarında vazgeçilmezi olan tuniklerde şu sıralar mor güzel bir alternatif konumunda. Özellikle de salaş tunik modellerinde morun sportif ve rahat bir görüntüsü var. Üstelik bu modellerin kot pantolonlarla kombinlenebildiğini de unutmayın. Bunun yanı sıra şifon mor tuniklerin ise beyaz pantolonlarla uyumluluğunun çok yüksek olduğunu hatırlatmalıyız.

Mor Tesettür Elbise Modelleri: Elbiselerde de morun güzel bir seçenek olduğunu hepimiz biliyoruz. Ağırlıklı olarak özel davetlerde tercih ettiğimiz mor, pelerinli elbiselere farklı bir hava katıyor. Bunun yanı sıra morun biraz daha açık tonları da gündelik yaşam için güzel bir seçenek oluşturacaktır.

Mor Tesettür Gömlek Modelleri: Gömleklerde son dönemde bebe yaka detayı ön plana çıkarken bu durum mor renkli modeller içinde geçerli. Mor renkli bebe yakalı gömlekler özellikle çalışan bayanların kombinlerinde muhakkak kullanması gereken bir model. Alternatif olarak şifon gömleklerinde çık renkli pantolonlarla kombinlenebilceğini hatırlatmakta fayda var.

Mor Tesettür Etek Modelleri: Tesettür eteklerde mor renk kullanımı daha çok özel davetlere giderken tercih ediliyor. Morun etkileyici görüntüsü eteklere farklı bir hava katarken görüntüyü dengeleyebilmek adına muhakkak beyaz üstler tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.