2016 Mislina Tesettür Tunik Modelleri


Bordo Kemerli Mislina Tesettür Tunik Modelleri
Bordo Kemerli Mislina Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde tuniklerin yeri her zaman özel olmuştur ve birçok kişi de kombinlerinde kullanır. Tuniklerin son dönemde daha da fazla tercih edilir hale gelmesiyle birlikte sokak modasında bu tarz kombinleri de daha sık görür olduk. Özellikle de Mislina’nın yeni sezon tunik modelleri sokağın nabzını yansıtan en başarılı ürün grupları arasında yerini alıyor.

Beyaz Mislina Tesettür Tunik Modelleri: Tuniklerde akla ilk olarak gelen renk beyaz oluyor. Hem sade bir yapıya sahip olması hem kolay kombinlenebilen yapısı hem de doğru kullanıldığında çok başarılı sonuçlara imza atabilmesiyle beyaz tunikler son dönemde çok ama çok popüler. Mislina koleksiyonunda da bolca kullanılan beyaz, özellikle üzerine renkli desenler eklendiğinde çok daha güzel sonuçlar verebiliyor.

Siyah Mislina Tesettür Tunik Modelleri: Mislina’nın en iddialı ürün grubu olan siyah renkli tunikler hemen herkesin zevkine göre ürün bulabilmenizi sağlıyor. Siyah tuniklerde kol kısmının beyaz tercih edilmesi, kontrast oluşturduğu için çok daha şık bir görüntü sunuyor.

Mavi Mislina Tesettür Tunik Modelleri: Mavinin hemen her tonu tuniklere yakışıyor ve güzel sonuçlar verebiliyor. Mislina koleksiyonundaki mavi renkli modeller içerisinde ise en çok tercih edilenler saks mavisi ve koyu mavi diyebiliriz. Özellikle de işlemeli tuniklerde saks mavisi harika sonuçlar verebiliyor.

Bordo Mislina Tesettür Tunik Modelleri: Son birkaç yıldır eskimeyen renklerden birisi olan bordo, bu sene de son derece popülerdi. Bordonun dikkat çekici görüntüsünü çok güzel şekilde ele alan Mislina bu sayede hem gösterişli hem de şık bir görüntü elde etmeyi başarmış. Dengeli görüntüsü sayesinde de bordo tunikleri ister günlük yaşamda isterseniz de iş dünyasında kullanabiliyorsunuz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.