2016 Michael Kors Çanta Modelleri


Siyah Michael Kors Çanta Modelleri
Siyah Michael Kors Çanta Modelleri

Hepimizin çantalara bir düşkünlüğü olduğunu kabul edelim. Çantaya “hayır” diyebilecek bayan sayısı gerçekten çok ama çok az. Söz konusu çantalar olduğunda da akla ilk olarak gelen isimlerden birisi Michael Kors oluyor. Kaliteli çantalarıyla isim yapmış olan Michael Kors’un yeni sezon modelleri de görücüye çıkmış durumda.

Beyaz Michael Kors Çanta Modelleri: Michael Kors çantaları içerisinde en sade ve en zarif ürünler beyaz renkli modeller diyebiliyoruz. Beyazı çok başarılı şekilde ele alan Michael Kors, abartıdan uzan ürünleriyle dikkatleri üzerine çekebiliyor. Büyük ebatlı çanta isteyenler için beyaz üzerine metal kısımların altın rengi tercih edilmesiyle gerçekten de güzel sonuçlara imza atılmış diyebiliyoruz.

Bordo Michael Kors Çanta Modelleri: Çantalarda bordo her zaman için popüler bir tercih olmuştur ve Michael Kors çantalarında da bordo modelleri sıklıkla göreceğiz. Bordoyu iki farklı tarzda kullanan marka, ilk olarak düz deri çantalarda bordoyu tercih ederek nispeten daha sade ve zarif bir görüntü elde etmiş. Bunun haricinde parlak yüzeyli çantalarda bordoyu kullanarak da göz alıcı bir şıklık ortaya çıkartılmış gibi görünüyor.


Desenli Michael Kors Çanta Modelleri: Düz çantaları sevmiyor, çantanızın biraz daha hareketli ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız bu noktada da Michael Kors sizin için ilk tercih olacaktır. Yılan derisi deseninin kullanıldığı küçük çantalar abiyelere farklı bir hava katabiliyor. Bunun yanında günlük yaşamda giderek daha da popüler hale gelen kamuflaj desenli Michael Kors çantalarını da incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Siyah Michael Kors Çanta Modelleri: Çantalarda siyahın yeri her zaman için ayrı olmuştur. Siyah Michael Kors çantaları genel itibariyle büyük ebatlı olarak tasarlanmış. Renk tercihi sebebiyle çantaların boyutu göze batmıyor ve aksine son derece zarif bir görüntü elde edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Tesettür Kaşe Kaban Modelleri başlıklı makalemizde Kaşe Kaban Modelleri ve Tesettür Kaban Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.