2016 Kuaybe Gider Elbise Modelleri


Çiçekli Kuaybe Gider Elbise Modelleri
Çiçekli Kuaybe Gider Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en köklü isimlerinden birisi olan Kuaybe Gider, kaliteli modellerinin yanı sıra tesettürlü bayanların nabzını da iyi tutması sayesinde çok seviliyor. Bayanların ne istediğini iyi bilen Kuaybe Gider, yeni sezon koleksiyonu ile tekrardan göz dolduracak gibi görünüyor.

Bordo Kuaybe Gider Elbise Modelleri: Kuaybe Gider genel itibariyle elbiselerinde sadeliği ön planda tutarak sakin bir görüntü elde etmiş durumda. Aynı şey bordo renkli elbiseler içinde geçerli olup, bordoyu düz ve desensiz olarak kullandığı için birkaç aksesuarla gece davetlerinde ya da rahat babetlerle gündelik yaşamda kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Lacivert Kuaybe Gider Elbise Modelleri: Söz konusu sadeliğin ön plana çıkartılması durumu lacivert renkli elbiseler içinde geçerli olup düz tasarım ön plana çıkıyor. Herhangi bir detayın kullanılmayışı ve rahat yapısı sayesinde sportif bir görüntüye bürünen lacivert elbiseleri mutlaka denemelisiniz.

Ekoseli Kuaybe Gider Elbise Modelleri: Elbiselerde biraz daha detay arayanlar için ise önerimiz ekoseli modeller olacak. Ekose detayları sayesinde son derece zarif ve şık bir görüntüye bürünen modellerde ağırlıklı olarak lacivert-beyaz ya da kırmızı üzerine koyu tonlar kullanılmış gibi görünüyor.

Desenli Kuaybe Gider Elbise Modelleri: Yaz aylarında desenli elbiseler olmazsa olmazlardan birisidir. Özellikle de çiçek desenli modellerin görsel açıdan çok hoş sonuçlar verdiğini hatırlatmamızda fayda var. Kuaybe Gider’in çiçekli elbiselerinde de beyaz gibi açık renkler fonda, sarı, krem gibi renkler ise desenlerde kullanılarak dengeli bir şıklık elde edilmiş diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.