2016 Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri


1x1.trans
Siyah Derili Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri

Kış sezonunda tesettürlü bayanların sıklıkla kombinlerine dahil ettiği ürünlerden birisi olan pardesülerde, bu sezonun sokak modası da yavaştan belli olmaya başladı. Sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkan ya da ilerleyen günlerde çıkacak olan modellerden bahsederek en azından fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Beyaz Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri: Kışlık bir pardesü arıyor ve pardesünüzün olabildiğince sade olmasını istiyorsanız beyaz renkli modelleri önerebiliriz. Beyaz pardesülerde en çok düğme detayı karşımıza çıkarken bu modellerin görüntü itibariyle alternatiflere nazaran daha şık olduğunu da söylemek gerekiyor. Bunun yanında işlevsel bir şeyler arıyorsanız da kapşonlu ürünlere göz gezdirmenizde fayda var.

Bordo Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri: Beyaz sizin için çok sade bir renkse, o zaman bordo renkli pardesülere göz gezdirmenizi rica edeceğiz. Bordonun dikkat çekici görüntüsü kışlık pardesülerde son derece başarılı şekilde ele alınırken düğme detayı sayesinde modellere zarafet eklendiğini de belirtmekte fayda var.


Lacivert Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri: Lacivert şu sıralar tesettür giyimde çok popüler bir seçim ve pardesülerde de laciverti sıklıkla görebiliyoruz. Lacivert renkli modeller hem günlük yaşamda hem de iş hayatında kolayca kullanılabilecek bir renk konumunda. Düğme detaylarının aksesuar gibi kullanıldığı modeller birçok kişinin ilgisini de çekmeyi başarmış durumda.

Siyah Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri: Pardesülerde göz ardı edilemeyecek bir renk varsa, o kesinlikle siyahtır. Siyah renkli modeller sade, zarif, şık ve asil görüntüleri sayesinde her geçen gün popülerliğini arttırırken deri detaylı ürünlere ayrı bir pencere açmamız gerekiyor. Deri detayı sayesinde özel davetlerde dahi kullanılabilecek düzeyde şık modellerin elde edilebildiğini söylemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Aker Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Aker Çanta Modelleri ve Yeni Sezon Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*