2016 Kışlık Tesettür Panço Modelleri


Siyah Uzun Kışlık Tesettür Panço Modelleri
Siyah Uzun Kışlık Tesettür Panço Modelleri

Soğuk havalarda hepimizin en çok sevdiği kıyafetlerden birisi olan pançolar son günlerde gerçekten de popüler hale gelmiş durumda. Sokak modasında aktif şekilde kullanılmaya başlayan pançolar içerisinde en trend olanları seçerek, kendi kombinlerinizi çok daha güzel hale getirebilirsiniz.

Kırmızı Kışlık Tesettür Panço Modelleri: Pançolarda en dikkat çekici ürün grubu sanıyoruz ki kırmızı renkli olanlar. Özellikle de kırmızının koyu tonlarının kullanıldığı pançolar soğuk kış günlerinde iç ısıtan bir görsellik sergiliyor. Siyah renkli kombinlerin üzerine fazlasıyla yakışan kırmızı pançolardan fermuarlı olanlara seçerek daha işlevsel bir model almış olabilirsiniz.

Desenli Kışlık Tesettür Panço Modelleri: Desen detayı tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi ve pançolar içinde aynı durum geçerli. Düz pançolar size çok fazla hitap etmiyorsa şayet, o zaman siyah üzerine gene koyu tonlarda desenlerin uygulandığı ürünlere yönelebilirsiniz. Bunun yanında fonda grinin, desenlerde ise siyahın kullanıldığı pançolar daha sade ve zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.


Beyaz Kışlık Tesettür Panço Modelleri: Beyaz pançolar sokak modasında yavaştan popüler hale gelmeye başlamış durumda. Özellikle suni kürkten üretilen pançolarda beyaz çok zarif bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Alternatif olarak ağ şeklinde örülen beyaz pançolarında nispeten daha sıcak günler için güzel bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

Siyah Kışlık Tesettür Panço Modelleri: Siyahı tesettür giyimin dışında tutmak imkansız gibi bir şey. Hemen her modelde karşımıza çıkan siyah, pançolarda da bolca kullanılıyor. Siyah pançolar görüntüsü itibariyle kabanlara fazlasıyla benziyor ve sırf bu sebeple çalışan bayanlarca kombinleri dahil ediliyor. Eğer ki sade ve şık bir görüntü istiyorsanız siyah pançoları incelemenizde fayda var diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kışlık Tesettür Etek Modelleri başlıklı makalemizde Kışlık Etek Modelleri ve Tesettür Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.