2016 Kışlık Tesettür Kaban Modelleri


Bordo Desenli Kışlık Tesettür Kaban Modelleri
Bordo Desenli Kışlık Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür giyimin şu sıralar önemli bir değişim içersinde olduğunu söylemek gerekiyor. Kış sezonunun gelmesiyle birlikte birçok kişi kombinlerini buna uygun hale getirmeye başlamışken, kombinlerde en çok karşılaşılan ürün ise kabanlar oluyor.

Siyah Kışlık Tesettür Kaban Modelleri: Siyah kış sezonunda karşımıza bolca çıkacak ve birçok üründe kullanılacak. Bunlar içerisine kabanlarda dahil olduğu için siyah kabanları göz ardı etmemenizi öneriyoruz. Siyah renkli kabanlarda düğmeli modeller ön plana çıkarken, alternatif olarak düz kesimli ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Kahverengi Kışlık Tesettür Kaban Modelleri: Kahverengi tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi konumunda ve birçok kişi içinde güzel bir seçenek. Kahvenin hemen her tonu tesettür kabanlarda kullanılıyor fakat özellikle açık kahve rengindeki salaş kaban modellerini mutlaka incelemeniz gerektiğini düşünüyoruz.


Beyaz Kışlık Tesettür Kaban Modelleri: Şu sıralar tesettür kabanlarda beyz renkli modelleri de göz ardı etmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Beyazın kendine has sakin görüntüsü, kabanların genel yağısıyla büyük uyum gösteriyor ve bu sebeple de ortaya dengeli bir sonuç çıkıyor. Özelliklede düğme detaylı modellerin görüntüsü birçok kişi tarafından beğeniliyor diyebiliriz.

Bordo Kışlık Tesettür Kaban Modelleri: Tesettürlü bayanların şıklık noktasında en çok tercih ettiği renk kuşkusuz ki bordo. Bordoyu kabanlarda kullandığınızda hem iddialı hem de şık bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Özelliklede bordo üzerine siyah dantellerle desenlerin eklendiği ürünleri incelemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Aşiyan Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Aşiyan Tunik Modelleri ve Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.