2016 Kışlık Tesettür Etek Modelleri


Jakarlı Kışlık Tesettür Etek Modelleri
Jakarlı Kışlık Tesettür Etek Modelleri

Kış sezonunun gelmesi, eteklerle aramıza mesafe koymamız anlamına gelmiyor. Kış sezonunda da doğru tercihlerle birlikte etekleri kombinlere dahil etmek mümkün. Özellikle de son zamanlarda söz konusu etekler olduğunda sokak modasında belirgin şekilde bazı modellerin ön plana çıktığını da unutmamak gerekiyor. Peki, son dönemde hangi etekler daha fazla tercih ediliyor?

Yeşil Kışlık Tesettür Etek Modelleri: Kışlık eteklerde şu sıralar yeşilin ön plana çıktığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Yeşilin özellikle açık tonları hatta fıstık yeşili olarak tabir edilen tonu, birçok kombinde karşımıza çıkıyor. Kalın, kaliteli kışlık kumaşlar yeşilin açık tonlarını çok güzel sergilediği için de, üstüne koyu tonlarda bir gömlek tercih ederek iş için harika bir kombin elde edebiliyorsunuz.

Siyah Kışlık Tesettür Etek Modelleri: Eteklerde göz ardı edilemeyecek renklerden birisi olan siyah, dar kesim eteklerin çok daha zarif görünmesini sağlıyor. Özellikle düğün, nişan gibi özel davetlerde dar kesim siyah eteklerin üstüne beyaz bluz ya da gömlek çok başarılı sonuçlar verebiliyor. Bunun yanında üstünde tül detayının bulunduğu etekleri de göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Mor Kışlık Tesettür Etek Modelleri: Tesettürlü bayanların çok sevdiği renklerden birisi olan mor, eteklere de farklı bir hava katıyor. Mor renkli modellerde dantel detayının kullanıldığına da sıklıkla şahit olduğumuz şu günlerde, kabarık eteklerin de güzel bir alternatif olduğu unutulmamalı.

Jakarlı Kışlık Tesettür Etek Modelleri: Jakarlı etekler geçtiğimiz yılın en trend ürünlerinden birisiydi ve kış sezonuyla birlikte tekrardan popüler hale geldi. Jakarlı eteklerde ağırlıklı olarak bordo gibi koyu tonlar ön plana çıkarken, bu tarz bir eteği siyah gömleklerle kombinleyerek harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.