2016 Kışlık Tesettür Elbise Modelleri


Mavi Deri Detaylı Kışlık Tesettür Elbise Modelleri
Mavi Deri Detaylı Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Kış sezonuyla birlikte giyim tarzımında da büyük oranda değişiklikler yaşanmaya başladı bile. Özellikle de söz konusu tesettür elbiseler olunca, kışlık modellerin önemi daha da fazla oluyor. Kışlık elbiselerde kullanılan kumaştan, kesimlerdeki farklılıklara kadar birçok detay kışlık tesettür elbiseleri ön plana çıkartıyor.

Beyaz Kışlık Tesettür Elbise Modelleri: Kışlık elbiselerde en sade ve en zarif ürünlerden birisi beyaz renkli modeller. Beyaz renkli elbiselerin kendine has hoş görüntüsü, kullanılan kalın ve kaliteli kumaş sayesinde çok daha güzel bir hal alabiliyor. Özellikle de ceketli beyaz elbiseleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ceketli Kışlık Tesettür Elbise Modelleri: Ceket detayı kış sezonu için olmazsa olmazlardan birisi ve birçok kişinin de çok fazla hoşuna gidiyor. Ceketli elbiselerde şu sıra, alışıldık kısa ceketlerden vazgeçilip, uzun ceketlerin de artık kullanılmaya başlandığını söylemeliyiz. Bunun haricinde bordo renkli modellerin de özel davetler için son derece doğru bir tercih olacağını söylemeliyiz.

Siyah Kışlık Tesettür Elbise Modelleri: Siyah renkli elbiseler her dönem popüler ve kışlık elbiselerde de bu durum aynı şekilde devam ediyor. Siyahın asil görüntüsü, bazı modellerdeki deri detayıyla çok daha hoş bir hal alırken, altın rengi işlemeli ürünleri de katiyen göz ardı etmemeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Mavi Kışlık Tesettür Elbise Modelleri: Geliyoruz şu sıralar sokak modasını kasıp kavuran maviye. Mavinin koyu tonları kışlık elbiselerde son derece iddialı bir görüntü sergiliyor. Deri detaylı, kapitone ve işlemeli olmak üzere farklı tarzlarda bolca seçenek bulabileceğiniz mavi elbiselerin hoşunuza gideceğinden emin olduğumuzu da gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.