2016 Kışlık Tesettür Bluz Modelleri


1x1.trans
Siyah Deri Detaylı Kışlık Tesettür Bluz Modelleri

Bluzlar her bayanın kombininde popüler tercihlerden birisidir ve kaliteli görüntüsü ile bilinir. Bunun yanında pratik şekilde şık sonuçlar elde edebilmenize de imkan sağladığı için her dönemin popüler tercihlerinden birisi olduğunu söylemekte mümkün. Peki, kış sezonuyla birlikte bluzlarda ne gibi değişiklikler yaşanıyor?

Beyaz Kışlık Tesettür Bluz Modelleri: Kışlık bluzlarda en sade ve en zarif ürün grubu beyaz renkli modeller diyebiliriz. Beyazın kendine has güzel görüntüsü, özellikle siyah etekler ya da pantolonlarla son derece güzel bir uyum gösteriyor. Kontrasttan gelen şıklık, hem günlük yaşamda, hem iş hayatında hem de özel davetlerde kullanılabiliyor.

Bordo Kışlık Tesettür Bluz Modelleri: Bluzlarda daha iddialı tercihlerde bulunacaksanız şayet, o zaman bordo renkli modeller size daha çok hitap edecektir. Kışlık bordo bluzlarda en çok aksesuarlı modeller tercih ediliyor. Boyun kısmına yerleştirilen broşlar ve kolyeler size çok daha şık bir görüntü kazandıracaktır.


Desenli Kışlık Tesettür Bluz Modelleri: Renkli ürünler, dikkat çekici modeller size daha çok hitap ediyor olabilir ve bunun içinde tek yapmanız gereken desenli bluzlara yönelmek. İsterseniz renkli modellerle kombininize hareket katabilir, isterseniz de koyu tonlar üzerine altın rengi işlemeler ile iddialı bir görüntü çizebilirsiniz.

Siyah Kışlık Tesettür Bluz Modelleri: Bluzlarda olmazsa olmazlardan birisi de siyah modeller. Siyahın kapatıcılığı, asil görüntüsü ve kolay kombinlenebilir olması sizler için önemli avantajlar. Bunun yanında tül detaylı modeller özellikle çalışanlar için çok güzel bir seçenek konumunda diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kışlık Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Elbiseler ve Kışlık Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*