2016 Kışlık Puane Tesettür Elbise Modelleri


Siyah Kışlık Puane Tesettür Elbise Modelleri
Siyah Kışlık Puane Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimin önemli bir üreticisi olan Puane, kışlık elbiseleri sayesinde şu sıralar son derece popüler diyebiliriz. Kış sezonunda tesettürlü bayanların en çok zorlandığı konulardan birisi olan elbiselerde, resmen ilaç niyetine ürünlerle karşımıza çıkan Puane’nin koleksiyonunu mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Kırmızı Puane Tesettür Elbise Modelleri: Puane’nin koleksiyonundaki en trend ürün grubu kırmızı renkli modeller. Kırmızının dikkat çekiciliğini son derece güzel şekilde ele alan Puane, özellikle kadifenin kullanıldığı modellerle gündemi meşgul etmeyi başarıyor. Bunun yanında bebe yaka detayını kullandığı elbiseleriyle de güzel bir alternatif sunuyor.

Lacivert Puane Tesettür Elbise Modelleri: Lacivert kış sezonun da hemen her üründe karşımıza çıkacak diyebiliriz. Elbiselerde de güzel bir tercih olan laciverti aksesuarlı modellerde kullana Puane, bu sayede sizi aksesuar seçme derdinden de kurtarıyor. Bunun yanında düz kesimli, üzerinde siyah renkli şerit halinde deri detaylarının kullanıldığı modelleri de incelemekte fayda var.

Kürklü Puane Tesettür Elbise Modelleri: Kış sezonuna en uygun elbiselerden birisi kürklü ürün grubu. Elbiselere kürk detayının dahil edilmesiyle birlikte çok daha iddialı bir görüntü elde edilmiş diyebiliriz. Birçok model de kürk detayının elbisenin yaka kısmında, omuzlarda ve kollarda kullanılıyor oluşu da farklı ve güzel bir sonuç elde edilmesini sağlamış gibi görünüyor.

Siyah Puane Tesettür Elbise Modelleri: Siyah tesettür elbiseler için her zaman popüler bir tercih. Puane’nin koleksiyonunda da siyahı bolca görebiliyoruz ve desenli modeller şu sıralar yoğun ilgi görünüyor. Siyah üzerine beyaz şeritlerle işlenen desenler etkileyici bir görüntü sunarken, bu modelleri iş hayatında kolaylıkla kullanabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.