2016 Kışlık Alvina Tesettür Tunik Modelleri


Siyah Tüllü Alvina Tesettür Tunik Modelleri
Siyah Tüllü Alvina Tesettür Tunik Modelleri

Kış sezonunun gelmesiyle birlikte giyim sektöründe de değişiklikler yaşanmaya başladı bile. Birçok marka yeni sezon ürünlerini görücüye çıkartırken, yeni sezon modelleriyle Alvina dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle de tunik modelleri sayesinde büyük beğeni toplayan Alvina’nın ürünleri beğeninizi kazanacak gibi görünüyor.

Siyah Alvina Tesettür Tunik Modelleri: Alvina’nın kaliteli ürünleri kısa sürede geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başardı. Özellikle de siyah renkli tunikler sokak modasında aktif bir şekilde kullanılıyor diyebiliriz. Siyah tuniklerde de tül detayına yer veren Alvina, böylelikle iş hayatında kullanılabilecek düzeyde şık ve zarif bir görüntü elde etmeyi başardı.

Fiyonklu Alvina Tesettür Tunik Modelleri: Tuniklerde fiyonk detayı düşünülenden çok daha popüler aslında. Birçok kişinin kombinlerinde görmeye başladığımız fiyonklu tuniklerde Alvina koleksiyonunda ağırlıklı olarak pudra ve pembe tonlarının hakimiyetinde. Özellikle pudra renkli modeller zarif görüntüsü sayesinde beğeni toplarken, kombini gene açık renklerle tamamlamakta fayda var.

Bordo Alvina Tesettür Tunik Modelleri: Alvina’nın koleksiyonunda dikkat çekici bir diğer ürün grubu ise bordo renkli modeller diyebiliriz. Bordonun dikkat çekici görüntüsünden sonuna kadar faydalanan Alvina, deri detayını da ekleyerek çok daha etkileyici bir sonuç elde etmiş durumda. Bunun yanında penye bordo tuniklerde günlük yaşam için güzel bir seçenek konumunda.

Aksesuarlı Alvina Tesettür Tunik Modelleri: Tuniklerde aksesuarlı ürünler sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Kombini tamamlamak için hangi aksesuarı seçeceğinize karar veremediğiniz durumlarda kendinden aksesuarlı ürünler sizi bu dertten kurtaracaktır. Alvina’nın aksesuarlı modellerinde ise pembe ve lacivert renkleri ön plana çıkıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.