2016 Kış Tesettür Tunik Modelleri


Dantel Detaylı Tesettür Tunik Modelleri
Dantel Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

Kış sezonuyla birlikte giyim tarzımızdaki değişikliklerde kendini göstermeye başladı. Birçok kişinin kombinlerinde farklı tarzları ve ürünleri görebiliyoruz. Özellikle de kışlık tunik modelleri şu sıralar sokak modasında bir hayli popüler ve bu ürünleri göz ardı etmemek gerekiyor.

Siyah Kışlık Tesettür Tunik Modelleri: Kışlık tesettür tunik modelleri içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu siyah renkli modeller. Siyahın kendine has asil görüntüsü, kışlık kumaşlarda kendini daha da belirgin hale getiriyor. Eğer ki gösterişli bir şeyler arıyorsanız da aksesuarlı modelleri şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pudra Kışlık Tesettür Tunik Modelleri: Pudra zarif görüntüsüyle tesettür giyim için çok güzel bir tercih konumunda. Pudranın zarif görüntüsü kışlık tunik modelleriyle bir araya getirildiğinde ortaya sade, zarif ve şık bir görüntü çıkartılabiliyor. Özelliklede sivri yaka detaylı modeller şu sıra bir hayli popüler görünüyor.

Gri Kışlık Tesettür Tunik Modelleri: Gri kış sezonunun renklerinden birisi ve tuniklere de fazlasıyla yakışıyor. Günlük yaşamda dikkat çekmeden şık sonuçlar elde edebilmek adına hemen herkesin kombinlerine dahil ettiği gri, tuniklere de hoş bir görüntü katıyor. Bunun harici günlük modellerin kombinlerde şiddetle olmasını tavsiye ediyoruz.

Dantelli Kışlık Tesettür Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde zarif görüntüsü ve etkileyici havasıyla dikkat çeken dantelli modeller birçok kişinin kombinlerinde kendine yer bulmayı başardı. Dantel detaylı tuniklerde genel itibariyle uçlarda kullanılıyor. Kol uçları ya da etek uçları dantel detayları sayesinde çok daha zarif bir görüntüye bürünebiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.