2016 Kış Sezonu Tesettür Sokak Modası


Tunik Modelleri Kış Sezonu Tesettür Sokak Modası
Tunik Modelleri Kış Sezonu Tesettür Sokak Modası

Kış sezonu kendini iyice hissettirmeye başladı. Havalardaki ciddi düşüşlerini, birçok bölgede kar yağışı takip ediyor ve birkaç gün içerisinde ülke genelinde havaların daha da soğuması bekleniyor. Bu yüzden kışlık kombinlere ve kış modasına geçiş yapmanın vakti geldi de geçiyor bile diyebiliriz.

Elbise Modelleri Kışlık Sokak Modası: Kış sezonunda gündelik yaşamda hem şık olabileceğiniz hem de sizi soğuklardan koruyabilecek bir ürün arıyorsanız şayet, elbiseleri tercih edebilirsiniz. Kalın kışlık kumaşların kullanıldığı modellerde kahverenginin farklı tonları ön plana çıkıyor. Sade görüntüsüyle büyük beğeni toplayan bu modellere alternatif olarak mavi renkli ürünleri gösterebiliriz.

Kap Modelleri Kışlık Sokak Modası: Soğuk havalarda hepimizin kombinlerde kendine bolca yer bulmaya başlayan kaplarda sokak modasının önemli aktörlerinden birisi konumunda. Kaplarda şu sıralar kadife ürünler ön plana çıkarken etkileyici görüntüsü de kombine farklı bir hava katıyor Alternatif olarak açık tonlarda desenlerin kullanıldığı sade ürünleri de tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.


Kaban Modelleri Kışlık Sokak Modası: Tesettür giyimde kabanlar olmazsa olmazlardan birisi ve soğuk havalarda da en büyük yardımcımız diyebiliriz. Kabanlarda iki farklı tercih imkanınız var. Bunlardan ilki çok uzun olmayan, belinizin biraz altına kadar uzanan modeller ve görüntüsü itibariyle de en şık ürünler bu kategoriye dahil diyebiliriz. İkinci seçeneğiniz ise diz hizasına kadar inan, nispeten daha uzun ve soğuktan daha iyi koruyan modellerdir. İki tarzda da koyu tonların ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Tunik Modelleri Kışlık Sokak Modası: Tuniklerde her mevsim popüler ve kış sezonu sokak modasında da karşımıza bolca çıkıyor. Genelde sade kesimlerin kullanıldığı modellerde, hafif sütlü kahve tonu ön plana çıkıyor. Alternatif olarak ise gri renkli ürünleri önerebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Sezon Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde Eşarp Kombini ve Yeni Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.