2016 Kış Sezonu Tesettür Abiye Modelleri


Mavi Tesettür Abiye Modelleri
Mavi Tesettür Abiye Modelleri

Kış mevsimi kendini iyiden iyiye hissettirirken birçok kişi buna hazırlık yapmaya da başladı bile. Kış mevsiminde giyebileceğimiz bolca ürün bulunuyor olsa da, söz konusu abiyeler olduğunda durumlar biraz değişiyor. Daha kısıtlı bir ürün grubu içerisinde tercihte bulunmak zorunda olduğunuz kışlık tesettür abiye modellerinden en başarılı olanları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Siyah Kışlık Abiye Modelleri: Kışlık abiyeler içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi siyah renkli modeller diyebiliriz. Siyahın kaliteli görüntüsü, kalın kumaşlarda da başarılı sonuçlara imza atabiliyor ve bu sebeple de sözünü ettiğimiz ürün grubunu incelemenizi öneriyoruz. Özellikle de işlemeli modeller gerçekten harika görünüyor.

Mor Kışlık Abiye Modelleri: Tesettür abiyelerde mor renk seçimi son dönemde iyiden iyiye popüler hale gelmiş durumda. Hem etkileyici bir görüntüsü olan hem de sizi son derece şık hale getiren mor kışlık abiyelerde düz kesimli modelleri önerebiliriz. Bu modellerin çok sade olacağını düşünüyorsanız da abiyeye bir broş ekleyerek gerekli rötuş yapılabilir.

Beyaz Kışlık Abiye Modelleri: Beyaz renkli abiyeler sade görüntüsü sebebiyle çok seviliyor. Düzgün bir kesim uygulandığında da ortaya zarif sonuçlar çıkartılabiliyor. Kışlık kumaşlarda ise kesim detaylarının çok daha önemli olması sebebiyle kaliteli markaların ürettiği, açık renkli işlemeli ürünleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Mavi Kışlık Abiye Modelleri: Mavinin hemen her tonu abiyeler için doğru tercih olacaktır. Özellikle de kış döneminde koyu mavi tonlar çok güzel görünürken buna ek olarak payet detaylarının da dahil edildiği modelleri seveceğinizi düşünüyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.