2016 Kayra Tesettür Elbise Modelleri


Saks Mavisi Kayra Tesettür Elbise Modeli
Saks Mavisi Kayra Tesettür Elbise Modeli

Tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği markalardan birisi olan Kayra, kaliteli modeller sunmaya devam ediyor. 2016 yılı için hazırlanan elbise koleksiyonu ile görücüye çıkan Kayra, şuan için moda otoritelerinden tam not almayı başardı.

Siyah Kayra Tesettür Elbise Modeli: Kayra’nın siyah elbiselerinde iki farklı tür var diyebiliriz. İlk olarak düz kumaşın kullanıldığı ve sadeliğin ön plana çıkartıldığı modellerden söz etmek gerekiyor. Düz kumaşa kesim detaylarıyla şıklık kazandırılan bu ürünler sade tercihlerde bulunanlar için ilk tercih olacaktır. Bunun yanı sıra biraz daha gösterişli ürünler arayanlar için ise nakışlı siyah elbiseleri önerebiliriz.

Beyaz Kayra Tesettür Elbise Modeli: Kaliteli ürünler arasında dikkat çeken model grubu olarak beyaz renkli elbiseleri örnek gösterebiliriz. Beyazın saf ve sade görüntüsü Kayra’nın kalitesi sayesinde çok daha ön plana çıkartılmış durumda. Bunun yanı sıra beyaz üzerine koyu renklerde desenler bulunan elbiseleri de göz ardı etmemelisiniz.

Bordo Kayra Tesettür Elbise Modeli: Geçtiğimiz senelerin popüler rengi olan bordo, bu sene de tesettür elbiseler konusunda popülerliğini sürdürüyor. Birçok bayanın tercih ettiği bordo renk, ister günlük yaşam isterseniz de gece davetlerin de tercih edilebiliyor. Gece davetleri için siyah payet detayları bulunan elbiseleri seçmenin daha mantıklı olacağını da belirtmeliyiz.

Mavi Kayra Tesettür Elbise Modeli: Kayra’nın elbiseleri içerisinde kişisel olarak favori ürünlerin mavi ve tonları. Maviyi gerçekten başarılı şekilde kullanan Kayra, özellikle de saks mavisi modelleri ile hemen herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.