2016 Kayra Sonbahar Abiye Modelleri


Dantel Detaylı Kayra Abiye Modelleri
Dantel Detaylı Kayra Abiye Modelleri

Tesettür giyin en önemli üreticilerinden birisi olan Kayra, hemen her sezon olduğu gibi sonbahar döneminde de abiyeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kaliteli abiye arayanların ilk tercihleri arasında yer alan Kayra, yeni ürün grubuyla büyük beğeni toplamayı başarmış durumda.

Siyah Kayra Sonbahar Abiye Modelleri: Kayra’nın koleksiyonundaki en popüler ürün grubu diyebileceğimiz siyah renkli modeller geniş bir ürün yelpazesine sahip. Normalde düz siyah abiyeleri sevenler içinde bolca ürünün bulunduğu koleksiyonda isterseniz siyah ve desenli ürünleri ya da dantel detaylı modelleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz Kayra Sonbahar Abiye Modelleri: Abiyelerde hemen her sene beyaz renkli modellerin popüler olduğunu söyleyebiliriz. Kayra’nın koleksiyonunda da çok sayıda beyaz abiye bulabilmek mümkünken, özellikle ceketli abiyelerin çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ceketli beyaz abiyeler düğünlerde iş yemeklerine kadar hemen her alanda kullanılabiliyor.

Dantelli Kayra Sonbahar Abiye Modelleri: Dantel detaylı tesettür abiyelerin vazgeçilmezlerinden birisi konumunda. Dantel detayı sıradan bir abiyeyi bile çok daha zarif hale getirdiği için tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği bir ürün grubu. Kayra’nın koleksiyonu içerisinde de genellikle koyu renklerle bir arada kullanılan dantel detayı bu sayede çok daha hoş bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Fakat açık renkli ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmalıyız.

Mürdüm Kayra Sonbahar Abiye Modelleri: Geçtiğimiz yılın popüler renklerinden birisi olan mürdüm, bu sene de yükselişine devam ediyor. Mürdüm renkli abiyeleriyle de adından söz ettiren Kayra, gösterişli ve dikkat çekici modelleri sayesinde ciddi manada popüler hale gelmiş durumda. Özellikle de işlemeli ürünleri mutlaka ama mutlaka incelemenizde fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.