2016 Kayra Kışlık Tunik Modelleri


Siyah Kayra Tesettür Tunik Modelleri
Siyah Kayra Tesettür Tunik Modelleri

Kış sezonu iyiden iyiye hissedilmeye başladı. Hatta ülkemizin bazı bölgelerine ilk kar dahi düşmüş durumda. Bu da demek oluyor ki kışlık giyim tarzına yavaştan geçmemizin vakti gelmişte geçiyor bile. Son dönemde kışlık tesettür giyim dendiğinde akla ilk olarak gelen isimlerden birisi olan Kayra, yeni sezon modelleriyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Sarı Kayra Tesettür Tunik Modelleri: Kayra’nın tunikleri kış sezonunda sokak modasına hükmedecek ürün grubu olarak gösterilebilir. Son derece başarılı modellerden oluşan koleksiyonda sarı renkli modeller en canlı ürün grubu diyebiliriz. Sarının canlı bir tonunu kullanan Kayra, nispeten hardala kaçan bir ton ile beğeni topluyor. Birçok modelde salaş bir tasarım kullanıldığını da hatırlatmakta fayda var.


Lacivert Kayra Tesettür Tunik Modelleri: Kendinize çok göze batmayacak bir tunik arıyorsanız o zaman lacivert renkli modelleri önerebiliriz. Lacivertin sade ve sakin görüntüsü, Kayra’nın kaliteli kesimleri sayesinde çok asil bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Ayrıca bu ürün grubunun çalışan bayanlar için de güzel bir seçenek oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Mercan Kayra Tesettür Tunik Modelleri: Mercan rengi geçtiğimiz aylarda popüler hale gelmişti ve kış sezonunda da benzer bir durum söz konusu olacak gibi görünüyor. Mercanın göze hoş gelen görüntüsü, sade modellerle birlikte çok daha kaliteli sonuçların oluşmasını sağlayacaktır.

Siyah Kayra Tesettür Tunik Modelleri: Siyah tesettürlü bayanlar için her daim popüler bir tercihtir ve Kayra’nın kışlık tunikleri içinde benzer bir durum söz konusu. Özelliklede siyahın file kumaşlarda kullanılıp, alttan daha canlı tonların ön plana çıkartıldığı modelleri şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Nihan Kış Sezonu Modelleri başlıklı makalemizde Nihan Bluz Modelleri ve Nihan Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.