2016 Kayra Ferace Modelleri


1x1.trans
Siyah İşlemeli Kayra Ferace Modelleri

Tesettür giyimin güçlü isimlerinden birisi olan ve birçok tesettürlü bayanın favori markası haline gelen Kayra, 2016 yılı için tasarladığı ferace modelleriyle büyük ses getirmeyi başardı. Kısa sürede sokak modasına etki etmeyi başaran koleksiyondan en çok dikkat çeken modellere değineceğiz.

Siyah Kayra Ferace Modelleri: Kayra’nın koleksiyonunda en çok dikkat çeken ürün grubu siyah renkli modeller. Siyahın feraceler için çok doğru bir tercih olduğunu hepimiz biliyoruz. Siyah renkli modellere hareketlilik kazandırmak adına altın rengi işlemeler kullanan Kayra, böylelikle özel davetlere giderken dahi kullanılabilecek düzeyde başarılı bir sonuç elde edilebilmiş. Bunun yanı sıra siyah ve bordo renklerinin bir arada kullanıldığı modeller olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Yeşil Kayra Ferace Modelleri: Yeşil rengi ise iki farklı tonda kullanan Kayra, geceleri kullanılmak adına koyu yeşil renkli modellere yer verirken, günlük yaşam için ise yeşilin açık tonlarına yönelmiş durumda. Açık yeşil renkli modeller sade görüntüsü ile büyük beğeni topluyor.


Bordo Kayra Ferace Modelleri: Bordo dikkat çekici bir renk ve birçok bayan tarafından da kombinlerde sıklıkla kullanılıyor. Daha zengin ve elit bir görüntü kazandıran bordonun feracelerde kullanılmasıyla birlikte, Kayra’nın feraceleri gerçekten de etkileyici bir görüntüye bürünüyor. Üstelik bunu pekiştirebilmek adına birçok modelde altın rengi işlemeler kullanıldığını da belirtmekte fayda var.

Mavi Kayra Ferace Modelleri: Kayra’nın feracelerinde mavinin de kullanıldığı ve bu modelleri ister günlük yaşam isterseniz de özel davetlerde kullanılabileceğini hatırlatalım. Çok açık mavinin kullanıldığı modeller son derece sade ve zarif bir görüntüye sahipken, saks mavisi renkli modellerin hemen her ortamda kullanılabileceğini de unutmayın.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pembe Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Pembe Tesettür Elbise Modelleri ve Pembe Tesettür Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*