2016 Kayra Çanta Modelleri


Çift Renk 2016 Kayra Çanta Modelleri
Çift Renk 2016 Kayra Çanta Modelleri

Her bayan için çantalar çok özeldir. Hal böyle olunca da kombinleri tamamlayacak gerçekten kaliteli bir çanta büyük önem arz ediyor diyebiliriz. Söz konusu da kaliteli çanta modelleri olduğunda Kayra bu alanda en başarılı isimlerden birisi olarak gösterilebiliyor.

Süet Kayra Çanta Modelleri: Kayra’nın çanta modelleri içerisinde en şık ürün grubu olarak adlandırabileceğimiz süet modelleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Süet çantalarda genel itibariyle yeşil ve mavinin tonlarının kullanıldığını söylemek mümkün. Özellikle mavi renkli modeller gerçek anlamda başarılı bir görüntüye sahip.

Lacivert Kayra Çanta Modelleri: Çantalarda en risksiz ürün gruplarından birisi lacivert renkli olanlardır. Kombinlemenin çok kolay olduğu, görsel anlamda da oldukça iyi sonuçlar verebilen laciverti, Kayra’nın kalitesi ile birleştirince ortaya eşsiz bir görüntü çıkıyor.

Bordo Kayra Çanta Modelleri: Bordonun geçen senelerden gelen popülerliği, bu sene de devam edecek gibi görünüyor. Bordonun zarif görüntüsü Kayra’nın kalitesi ile birleşince ortaya son derece şık ve başarılı bir sonuç çıkıyor. Bordo renkli çantaları içinde bordo rengi kullandığınız bir kombine dahil edebilir ya da kombinlemeyi siyah ile de yapabilirsiniz.

Çapraz Kayra Çanta Modelleri: Çapraz çantalar günlük yaşamda kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle birçok bayanın tercihi. Küçük yapısı ile gün içerisinde kimi zaman çanta taşıdığınızı dahi unutturan bu modellerde öne çıkan renkler ise haki ve siyah. Özellikle siyah modellerde deri kullanılması çok daha şık bir görüntü elde edebilmenizi sağlıyor.

Çift Renk Kayra Çanta Modelleri: Kayra modelleri içerisinde çift renkli ürünleri de göz ardı etmemelisiniz. Birbiriyle uyumlu iki farklı rengin, geçiş tonlarıyla bir arada kullanılması size çok daha dengeli bir görüntü kazandıracaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.