2016 İşlemeli Tunik Modelleri


Mavi İşlemeli Tunik Modeli
Mavi İşlemeli Tunik Modeli

Tesettürlü bayanların sevdiği kıyafetler arasında yer alan tuniklerde son yıllarda işlemeli modellerin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Kaliteli görüntüsü sayesinde tesettürlü bayanların kombinlerinde kendine yer bulan bu modeller içerisinde son dönemde hangilerin trend hale geldiğine de değinmek istiyoruz.

Kırmızı İşlemeli Tesettür Tunik Modelleri: İşlemeli tuniklerde en gösterişli ürün grubu olarak lanse edebileceğimiz modeller kırmızı renkli tunikler diyebiliriz. Kırmızı üzerine eklenen işlemeler sayesinde son derece etkileyici bir görüntü ortaya çıkarken bu tarz tunikleri kullanırken kombini siyahlarla tamamlayarak tuniği hafiften de olsa törpülemekte fayda var.

Mavi İşlemeli Tesettür Tunik Modelleri: Kaliteli görüntüsü ve hemen her tarz kombinde kullanılabilecek olması sayesinde dikkatleri üzerine çeken mavi renkli tunikler de mavinin üzerine siyah ya da beyaz işlemeler kullanılıyor. Daha dikkat çekici bir görüntü elde etmek istiyorsanız beyaz işlemeler, daha sade fakat etkileyici sonuçlar için ise siyah işlemeler tercih edilebilir.

Beyaz İşlemeli Tesettür Tunik Modelleri: İşlemeli tunikler içerisinde belki de en sade modeller beyaz renkli ürünler. Beyaz üzerine gene büyük oranda beyaz işlemeler eklenen modeller bu sayede göze batmadan gerçekten de şık bir sonuç elde edilebiliyor.

Siyah İşlemeli Tesettür Tunik Modelleri: Son olarak siyah üzerine eklenen işleme detaylarının olduğu tuniklerden de söz etmek istiyoruz. Siyah tuniklerde işleme detaylarıyla birlikte tüllerin de kullanılması dikkat çekiyor. Bu tarz modeller özellikle gece davetleri için ideal bir seçim olacak gibi görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.