2016 Gönül Kolat Tunik Modelleri


Yeşil Osmanlı Gönül Kolat Tunik Modelleri
Yeşil Osmanlı Gönül Kolat Tunik Modelleri

Son dönemde özellikle havalarında ısınmasıyla birlikte yazlık modellere olan ilgi giderek artıyor. Kaliteli modellerle güzel kombinler yapabilmek adına hangi markayı ve hangi modelleri tercih ettiğinizin büyük önemi olduğunu unutmamalısınız. Bu noktada da sizlere Gönül Kolat’ın yazlık tuniklerini önerebiliriz.

Lacivert Gönül Kolat Tunik Modelleri: Tesettür giyimde popüler renklerden birisi olan laciverti gayet başarılı bir şekilde kullanan Gönül Kolat, yaz sezonuyla birlikte laciverti düz olarak kullanıyor. Üzerinde herhangi bir detay ya da desen barındırmayan bu modeller kolay kombinlenebilmesi sayesinde birçok kişinin tercihi konumunda.

Yeşil Gönül Kolat Tunik Modelleri: Kaliteli bir görüntü için sıklıkla tercih edilen yeşili de farklı bir şekilde ele alan Gönül Kolat, bazı modeller tam orta kısmında Osmanlı tuğrasını işleyerek otantik bir görüntü kazandırıyor.  Alternatif olarak ise desensiz, düz yeşil tuniklerinde bulunduğunu hatırlatmalıyız.

Beyaz Gönül Kolat Tunik Modelleri: Sade bir renk olan beyaz, Gönül Kolat tuniklerini de sade ve zarif bir görüntüye büründürüyor. Bazı modellerde tuniklerin omuz kısmında koyu ya da canlı renklerde işlemeler kullanılabiliyor. Böylelikle daha gösterişli bir görüntü elde ediliyor.

Dantelli Gönül Kolat Tunik Modelleri: Son olarak dantel detaylarından da söz etmek gerektiğini düşünüyoruz. Dantelli modeller günlük yaşam için ideal olduğu kadar gece davetlerinde de tercih edilebilir. Genel hatlarıyla açık renkli tuniklerde kullanılan beyaz dantel, dengeli ve şık bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.