2016 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri


Mürdüm Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri
Mürdüm Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte abiyeler hepimiz için olmazsa olmaz haline gelmiş durumda. Artık neredeyse her hafta bir düğüne gidiyoruz ve bu sebeple de abiyelere olan ihtiyaçta giderek artıyor. Bu yüzden sizlere Gönül Kolat’ın bu sezon ki tesettür abiyelerden birkaç modele değinmek istiyoruz.

Dantelli Gönül Kolat Tesettür Abiye: Tesettür giyimde abiye dendiğinde akla ilk olarak dantelli modellerin geldiğini hepimiz biliyoruz. Gönül Kolat koleksiyonunda da bolca işlenen dantelli modeller genellikle etek bölgesinde detayların olduğu, üst kısmında ise düz kumaş işe sade bırakıldığı modellerden oluşuyor. Dengeli bir görüntü için bu modellerin en ideali olduğunu söyleyebiliriz. Alternatif olarak ise abiyenin tamamına yayılan, abiye ile aynı renkte dantel detaylarının kullanıldığı modelleri önerebiliriz.

Beyaz Gönül Kolat Tesettür Abiye: Sade bir görüntü için beyaz abiyeler ilk tercihlerden birisi. Beyaz modellerin sakin görüntüsü size zarafeti getirirken, fazla göze batmayacak olmakta sizler için bir avantaj. Fakat illa ki gösterişli detaylarda olsun istiyorsanız beyaz abiye üzerine, beyaz dantelli modellere göz gezdirebilirsiniz.

Mürdüm Gönül Kolat Tesettür Abiye: Bu sezonun en iddialı modelleri tartışmasız mürdüm rengi abiyeler. Mürdüm renginin dikkat çekici görüntüsünü biraz olsun törpüleyerek bizlere sunan Gönül Kolat, abiyelerin neredeyse tamamında bel kısmında işlemelere ve detaylara yer vermiş durumda.

İşlemeli Gönül Kolat Tesettür Abiye: Son olarak işlemeli Gönül Kolat abiyelerine de değinmekte fayda var. İşlemeli modellerde abiyenin üst kısmında işleme detayları, etek kısmında ise düz bir görünüm tercih eden Gönül Kolat böylece birçok kişinin sevebileceği tarzda modellere imza atmış durumda.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.