2016 Doque Kışlık Pardesü Modelleri


Bordo Deri Doque Kışlık Pardesü Modelleri
Bordo Deri Doque Kışlık Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların çok sevdiği pardesülerde yeni sezon modelleri görücüye çıktı. Birçok marka yeni ürünleriyle vitrinlerini süslerken, bunlar arasında Doque diğer isimlere nazaran biraz daha ön plana çıkmış durumda. Sade, şık ve zarif kışlık pardesüleri şuan bir hayli popüler olan Doque’nin ürünlerinden en trend olanları sizler için ele alacağız.

Beyaz Doque Kışlık Pardesü Modelleri: Doque’nin kışlık pardesü modelleri içerisinde en sade olan modeller beyaz renkli olanlar. Beyazın zarif görüntüsünü son derece başarılı şekilde ele alan Doque, sadelikten ödün vermeden şık bir görüntü elde etmeyi başarmış durumda. Özellikle hakim yaka detayının kullanıldığı modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Lacivert Doque Kışlık Pardesü Modelleri: Pardesülerde lacivert çok fazla tercih ediliyor ve Doque koleksiyonunda da karşınıza bolca çıkıyor. Laciverti genel itibariyle sade ürünlerde kullanan marka, bu sayede göze batmayan fakat bir o kadar da şık modeller elde etmeyi başarmış durumda. Bunlar içerisinde fermuarlı modeller gerçekten son derece popüler diyebiliriz.

Siyah Doque Kışlık Pardesü Modelleri: Söz konusu pardesüler olduğunda siyah her daim popüler bir tercih olmuştur. Siyahı pardesülerde kullanırken Doque’nin kemer detayına bolca yer verdiğini görebiliyoruz. Kemer sayesinde daha zarif bir görüntü elde edebilecek olmanız sizler için de önemli bir avantajken, açık renk düğmelerin kullanıldığı ürünleri de incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Bordo Doque Kışlık Pardesü Modelleri: Dikkat çekici bir renk olan bordo Doque koleksiyonunda deri detaylarıyla birlikte kullanılmış durumda. Pardesünün kol kısımları hariç geri kalan bölümü deriden olduğu için son derece iddialı bir görüntünün ortaya çıktığını söyleyebiliyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.