2016 Doque Kışlık Giyim Modelleri


Kaban Kapişonlu Doque Kışlık Giyim Modelleri
Kaban Kapişonlu Doque Kışlık Giyim Modelleri

Son dönemlerde adını daha fazla duymaya başladığımız Doque yeni sezon modelleriyle birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı. Kaliteli kışlık giyim modelleri sayesinde soğuk günlerde hem şık kombinler yapabilir hem de soğuklardan kendiniz koruyabilirsiniz. Bu sebeple de sizlere Doque’nin yeni sezon kışlık giyim modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Doque Pardesü Modelleri: Doque’nin kışlık giyimde günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün grubu tartışmasız ki pardesülerdir. Pardesülerin tesettür giyimdeki yerini hepimiz biliyoruz ve Doque’nin pardesüleri de zarif bir tasarıma sahip. Renk skalası genel itibariyle koyu tonlardan yana olmakla birlikte açık renklerde de ürün bulabilmeniz mümkün. Fakat önceliğinizi patlıcan moru gibi renklere vermekte fayda var diyebiliriz.

Doque Mont Modelleri: Soğuk günlerde hastalıklarla aranıza mesafe koymanızı sağlayan ürünlerden birisi montlar diyebiliriz. Mont modelleri sayesinde bu alanda en başarılı isimlerden birisi olduğunu gözler önüne seren Doque, çan dizaynına sahip montları ile sokak modasında etki etmeyi başarıyor. Renk konusunda ise bordonun ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Doque Kap Modelleri: Tesettür giyimin en popüler seçimlerinden birisi olan kaplarda Doque, koyu renklerin hakimiyetinde ve kesim itibariyle standart kaplardan çok daha zarif olduklarını söylenebilir. Şıklık noktasında istediğiniz size fazlasıyla sunacak olan bu modellerden siyah ve koyu mavinin bir arada kullanıldığı ürün grubunu incelemenizi öneriyoruz.

Doque Kaban Modelleri: Havalar soğudukça giyim tarzımızda değişecek ve en çok ihtiyaç duyacağımız ürünler kabanlar olacak. Doque’nin kaban modelleri soğuklara karşı koruma konusunda son derece başarılı ve aynı zamanda tasarımlarıyla da dikkat çekici görünüyor. Düğmeli modeller sayesinde çok daha zarif kombinler yapabileceğinizi unutmamalısınız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.