2016 Dantelli Yazlık Tesettür Tunik Modelleri


1x1.trans
Bordo Renk Dantelli Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Yaz sezonunda tuniklerin sokak modasında baskın bir rol oynayacağından önceleri de söz etmiştik. Şimdi ise söz konusu tunikler içerisinde belki de en popüler olacak olan modellere değinmek istiyoruz. Bu modeller içerisinde ise listenin başında dantelli ürünler yer alıyor.

Siyah Dantelli Tesettür Tunik: Dantelli tesettür tuniklerde en sade ürün grubu şüphesiz ki siyah renkli modeller. Siyahın zarif görüntüsü dantel detaylarıyla pekiştirildiğinde günlük yaşam için çok ideal bir görüntünün ortaya çıktığını söylemek mümkün oluyor. Bu noktada tuniklerin kol kısımlarında kullanılan beyaz renkli danteller gerçekten de kaliteli bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Pudra Dantelli Tesettür Tunik: Bu sezonun trend renklerinden birisi olan pudra, dantelli tunikler içinde güzel bir tercih diyebiliriz. Birçok kişi tarafından tercih edilen pudra renkli dantelli tuniklerde dantel detaylarını beyaz renkte seçerek görüntü itibariyle daha sade ve zarif bir sonuç elde edilebiliyor. Alternatif olarak ise siyah dantel detaylarıyla şıklığı ön plana çıkarıldığı modelleri önerebiliriz.


Beyaz Dantelli Tesettür Tunik: Sade ve zarif bir görüntü elde etmek istiyorsanız o zaman bakmanız gereken yer beyaz renkli dantelli tesettür tunikler. Dantel detaylarıyla zenginleştirilen beyaz tuniklerde, dantelin tuniğin bütününde kullanıldığını görebiliyoruz.

Bordo Dantelli Tesettür Tunik: Bordo zaten dikkat çekici bir renk ve tuniklerde de oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Bordo tuniklerde genel itibariyle etek uçları ve kol uçlarında beyaz dantellerin kullanıldığına şahit olsak da, tuniğin bütününe yayılmış olan dantel detayları da güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kırmızı Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Elbiseler ve Kırmızı Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*