2016 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri


Platform Topuklu 2016 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri
Platform Topuklu 2016 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri

Söz konusu ayakkabılar olduğunda herkesin aklına gelen ilk isim Christian Louboutin oluyor. Evet, fiyat bakımından pahalı olabilir fakat bu alanda satın alınabilecek en kaliteli ürünleri de Christian Louboutin üretiyor diyebiliriz. Hal böyle olunca da sizlere 2016’da ki popüler Christian Louboutin ayakkabılardan bahsetmek istiyoruz.

Christian Louboutin Spor Ayakkabılar: Christian Louboutin’in sadece topuklu ayakkabılar ürettiğini düşünenlerdenseniz şayet büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Spor ayakkabılar konusunda da kendi standartlarını ortaya koyan marka, kaliteli, şık ve rahat ayakkabılar ile karşımıza çıkıyor. Özelliklede üzerinde renkli çiçek desenleri bulunan modellere mutlaka göz gezdirmekte fayda var.

Platform Topuklu Christian Louboutin Ayakkabılar: Christian Louboutin birçok ayakkabı modeli üretiyor fakat bunlar içerisinde belki de en başarılı olduğu ürün grubu platform topuklu modeller. Özel davetlerde tercih edebileceğiniz gösterişli ürünlerde açık tonlara yönelmekte fayda var.

Burnu Açık Christian Louboutin Ayakkabıları: Gece davetlerinin vazgeçilmezlerinden olan burnu açık ayakkabılar özellikle yaz aylarında çok popüler hale gelecek. Topuklu formdaki modeller kendine güvenen hanımlarca sıklıkla tercih edilecek gibi görünüyor. Bu alanda genel itibariyle siyahın ön plana çıktığını da hatırlatmakta fayda var.

Christian Louboutin Babet Ayakkabılar: Yaz aylarında birçok ayakkabı modeli bize sıkıntı yaratırken babetler imdadımıza yetişiyor. Rahat, hafif ve kombinlenmesi kolay olan modellerde bu sene tekrardan zımba detayları görebileceğiz. Özelliklede lacivert renkli modellerin üzerinde altın rengi zımba detayları çok şık görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.