2016 Butik Simge Kap Modelleri


Siyah Desenli Butik Simge Kap Modelleri
Siyah Desenli Butik Simge Kap Modelleri

Butik Simge yeni sezon modellerini piyasaya sürdüğünden beri yoğun bir ilgi görüyor ve birçok kişi tarafından da benimsenmiş durumda. Daha önce yeni sezon elbiselerinden bahsettiğimiz Butik Simge’nin, bu sefer de kap modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Siyah Butik Simge Kap Modelleri: Koleksiyon içerisinde yer alan siyah renkli kaplar, günlük yaşamda kolaylıkla kullanabileceğiniz tarzda ürünler diyebiliriz. Siyahı kullanırken kapların yaka kısmına yeşil ya da kahve tonlarını ekleyen Butik Simge, bu sayede çok daha tarz modeller elde edebilmiş diyebiliriz.

Desenli Butik Simge Kap Modelleri: Kaplarda desen detayı son birkaç yıldır oldukça popüler ve Butik Simge’nin koleksiyonuna bakarak da bunu görebilmek mümkün. Butik Simge’nin desenli modelleri sonbahar-kış sezonuna uygun olacak şekilde kahvenin tonları ile bezenmiş durumda ve desenlerde de kahvenin açık tonları tercih edilmiş durumda. Hem sade hem de şık bir görüntüsü olan bu modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Geniş Yaka Butik Simge Kap Modelleri: Son dönem sokak modasını takip edenlerdenseniz, kaplarda geniş yaka detayının çok fazla kullanıldığını görmüşsünüzdür. Geniş yakalı kap modeller salaş yapısı itibariyle size daha rahat bir kullanım imkanı sunarken, renk skalası da mintten başlayarak siyaha kadar uzanıyor.

Kırmızı Butik Simge Kap Modelleri: Dikkat çekici modeller arayanlar içinde ürünleri olan Butik Simge, kırmızı renkli ürünleri sayesinde birçok kişinin beğenisini kazandı. Kırmızıyı kullanırken modellere siyah puantiyeler eklenerek kırmızının dikkat çekiciliği bir nebzede olsa törpülenerek çok daha kullanışlı hale getirildiğini de söyleyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.