2016 Bordo Renk Tesettür Giyim


Bordo Renkli Tesettür Düğmeli Tunik Modeli
Bordo Renkli Tesettür Düğmeli Tunik Modeli

Tesettürlü bayanları hemen her gün olmasa da, kendilerini özel hissetmek istedikleri zamanlarda sıklıkla başvurdukları bir renk olan bordo, tesettür giyim içerisinde gerçektende önemli bir yere sahip. 2016 yılı içerisinde en popüler bordo renkli tesettür giyim örneklerini sizler için derledik.

Bordo Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların bordoyu belki de en çok kullanmayı sevdiği ürün elbiselerdir. Bordo renkli elbiseler kendinize özen gösterdiğiniz imajı oluşturmak için çok güzel bir seçimdir. Bunun yanı sıra bordonun asil görüntüsü, altın rengi işlemelerle bir arada kullanıldığında gayet şık sonuçlar elde etmenizi de sağlayacaktır.

Bordo Tesettür Tunik Modelleri: Bordo tunikler ağırlıklı olarak çalışan bayanlara önerimiz olacak. Bordo tunik modelleri çalışan bayanların kombinlerine hem ciddiyet hem de resmi bir görüntü kazandıracağı için istediğiniz istenilen şıklığın yakalanması da nispeten daha kolaydır.

Bordo Tesettür Bluz Modelleri: Bordo renkli bluzlar görsel açıdan gerçekten de etkileyici ürünler ve doğru kullanılırsa tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar şık bir sonuç elde etmenizi sağlayacak. Genel itibariyle klasik kesime sahip olan bu modeller siyah eteklerle kombinlenmesi gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.

Bordo Tesettür Kap Modelleri: Bordo kaplar ise dışarı çıkarken kombini tamamlamak için ideal bir tercih. Şu sıralar fermuar detaylı bordo kaplar sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Biraz daha görsellik arayanlar için ise önerimiz altın rengi işlemeleri olan kaplar olacak.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.