2016 Beyaz Tesettür Kombin


Beyaz Tesettür Düğmeli Kap Kombini
Beyaz Tesettür Düğmeli Kap Kombini

Her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyan beyaz tesettür giyimde bolca karşımıza çıkıyor. Sokak modasında da aktif bir şekilde kullanılan beyazın zarif görüntüsü birçok kişinin dikkatini çekerken, bugün sizlere beyaz renkli kombinlerden söz edeceğiz.

Beyaz Tunik Kombini: Beyaz tesettür tuniklerde ilk olarak dikkat edilecek detay tuniğin salaş bir yapıya sahip olmasıdır. Uzun, salaş beyaz tunikler görsel açıdan etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağladığı gibi, fazla göze batmanızı da engeller. Kombine siyah pantolon ve siyah eşarp tercih etmek bir seçenektir. Alternatif olarak ise beyaz gene beyaz bir pantolon ve pudra rengi eşarp olacaktır.

Beyaz Elbise Kombini: Elbiselerde beyaz son derece popüler bir tercih. Beyazın sade yapısı elbiselere de farklı bir hava katıyor diyebiliriz aslında. Özellikle de dantel detaylı modellere göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dantel ve beyaz bir araya geldiğinde günlük yaşam için de, gece davetleri içinde ideal bir seçenek ortaya çıkıyor.

Beyaz Bluz Kombini: Bu sezon beyaz bluzları bolca göreceksiniz. Kombinlerde sıklıkla karşımıza çıkan beyaz bluzları siyah eteklerle kombinleyebilirsiniz. Yüksek bel siyah bir etek, beyaz bluz ve pudra rengi eşarp günlük yaşam için çok ideal bir tercih. Aksesuar olarak da siyah güneş gözlüğü alınabilir. Ayrıca salaş beyaz bluzların da güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmayın.

Beyaz Kap Kombini: Hangi mevsimde olursak olalım kapları kombinlere dahil ediyoruz. Beyaz kaplarda yaz sezonu boyunca sokak modasında bolca karşımıza çıkacak ürünler arasında yer alıyor. Bu noktada düğmeli modeller ve dantel detaylı kapların ön plana çıktığını hatırlatmalıyız.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.