2016 Aşiyan Tunik Modelleri


Aksesuarlı Mavi Aşiyan Tunik Modelleri
Aksesuarlı Mavi Aşiyan Tunik Modelleri

Tesettür giyimde farklı bir çizgi arıyorsanız şayet, o zaman Aşiyan’ın yeni sezon koleksiyonuna mutlaka göz gezdirmelisiniz. Kaliteli modelleri ve geniş ürün çeşitliliği ile kısa sürede yoğun ilgi görmeyi başaran Aşiyan, özellikle tunikleri sayesinde sokak modasında da aktif şekilde boy gösteriyor.

Siyah Aşiyan Tunik Modelleri: Tesettür tunikler içerisinde siyah renkli modeller her zaman popüler olmuştur ve Aşiyan’ın koleksiyonunda da durum farklı değil. Siyahı sade bir şekilde kullanmayı başaran Aşiyan, böylelikle sokak modasına popüler tercihlerden birisini eklemiş oluyor. Alternatif olarak biraz daha gösterişli ve iddialı bir şeyler istiyorsanız da deri detaylı siyah tunikleri önerebiliriz.

Uzun Aşiyan Tunik Modelleri: Soğuk havalarda tunik seçerken en güzel tercih uzun modeller olacaktır. Uzun tunikler konusunda da bolca seçenek sunan Aşiyan, sade kesimlerin ve modellerin kullanıldığı koleksiyonu sayesinde size güzel alternatifler sunabiliyor. Uzun tuniklerde en popüler modellerinin siyahtan oluştuğunu söyleyebileceğimiz Aşiyan’ın ürünlerini incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Bordo Aşiyan Tunik Modelleri: Tesettürlü bayanların hiçbir zaman vazgeçemediği renklerden birisi olan bordo, Aşiyan’ın tuniklerinde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bordonun dikkat çekici görüntüsünü son derece başarılı şekilde kullanan Aşiyan, deri detaylı modelleriyle çalışan bayanlara da güzel seçenekler sunuyor.

Aksesuarlı Aşiyan Tunik Modelleri: Alacağınız tunik sizleri aksesuar derdinde kurtarsın isterseniz, aksesuarlı Aşiyan tuniklerine göz gezdirebilirsiniz. Aksesuar olarak tuniğin boyun kısmına monte edilen zincirler sayesinde hem zarif hem de başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 15 Latest Ways for Women To Wear Shalwar Kameez Modestly

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.