2016 Armine Kap Modelleri


Desenli Armine Kap Modeli
Desenli Armine Kap Modeli

Tesettürlü bayanların çok sevdiği, kullanım kolaylığı sunan ve aynı zamanda doğru tercihlerde bulunulduğu takdirde görsel açıdan da çok başarılı sonuçlar verebilen kaplar, önümüzdeki günlerde sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Söz konusu tesettür kap olduğunda da akla ilk olarak Armine ismi geliyor.

Beyaz Renk Armine Kap Modelleri: Beyaz sadelik ve saflık simgesi olduğu gibi tesettür giyimin genel yapısına son derece uygun. Kaplarda da şık bir sonuç elde edilmesini sağlayan beyaz renk, gene beyaz ağırlıklı kombinlerde kullanılmalı. Kombini biraz renklendirmek için ise eşarplarda daha dikkat çekici renkler tercih edilebilir.

Siyah Renk Armine Kap Modelleri: Siyahın şıklığını hepimiz çok beğeniyoruz. Ayrıca siyahın kaplara da çok yakıştığını söylemek gerekiyor. Sade ve şık bir görüntüye sahip olan siyah Armine kapları üzerinde herhangi bir desen barındırmadığı için kolay kombinlenebiliyor. Eğer ki böyle düz modeller sizi cezp etmiyorsa zincirli kemer detayı bulunan modellere de yönelebilirsiniz.

Desenli Armine Kap Modelleri: Kaplarda desenleri sevenler için de Armine bolca alternatif sunuyor. Desen detayları sade kombinler yapmaktan keyif almayanlar için güzel bir seçenek .Armine modellerinde ise desenlerin baskın bir şekilde kullanılmadığı, sade görüntünün üzerine eklenen desenler böylece göz yormayan bir şıklık sunabiliyor.

Armine Kap Modellerinde Renk Seçenekleri: Armine’nin kapları içerisinde farklı renklerde ürünlerde bulabilmek mümkün. Bunların başında da pembe ve sarı tonları geliyor. Pembenin şirin görüntüsü kombinlere farklı bir hava katıyor. Bunun yanı sıra sarının daha çok açık tonlarının da Armine kapları için güzel bir alternatif oluşturduğunu söylemek gerekiyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.