2016 Alvina Sonbahar Tesettür Pardesü Modelleri


Siyah Alvina Tesettür Pardesü Modelleri
Siyah Alvina Tesettür Pardesü Modelleri

Son zamanlarda giyim tarzımızda belirgin deşiklikler yaşanıyor. Bunun sebebi de haliyle mevsimsel oluyor. Havaların soğumasıyla birlikte artık daha kışlık ürünleri tercih etmeye başladığımız şu günlerde, tesettürlü bayanların ilk tercihi olan pardesüler konusunda en başarılı koleksiyonlardan birisi Alvina bizlere sunuyor.

Dantelli Alvina Tesettür Pardesü Modelleri: Pardesülerde çok fazla alışık olmadığımız fakat aslında mükemmele yakın sonuçlar elde etmemizi sağlayan dantelli modelleri göz ardı etmemek gerekiyor. Pardesünün üzerine işlenen dantel detayı çok daha şık bir görüntü elde etmemizi sağlarken koyu renkler modellerde siyah danteli, açık renkli modellerde ise beyaz danteli tercih edebilirsiniz.

Pudra Alvina Tesettür Pardesü Modelleri: Pudra son dönemin trend renkleri arasında yer alıyor ve sokak modasında da aktif şekilde kullanılıyor. Pudranın göze hoş gelen görüntüsü pardesülerin çok daha zarif bir görüntüye bürünmesini sağladığı için günlük yaşamda bu tarz modelleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bordo Alvina Tesettür Pardesü Modelleri: Dikkat çekici renkler size daha çok hitap ediyorsa bordoyu denemenizi önerebiliriz. Alvina koleksiyonunda bordonun hemen her tonunu bulabilecek olmanızda sizler için önemli bir avantaj konumunda. Özellikle de bordo ve mürdüm arası tonlar önümüzdeki günlerde çok ama çok popüler olacak gibi görünüyor.

Siyah Alvina Tesettür Pardesü Modelleri: Riski sevmiyor ve garanti seçimler yapmak istiyorsanız  o zaman siyah renkli pardesüler tam da aradığınız modeller. Siyahın sakin görüntüsü bu modelleri hemen her yerde kullanabilmenize imkan sağlıyor. Ayrıca açık renklerdeki büyük düğmeler de güzel bir görüntü katıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.