2016 Aker Eşarp Modelleri


1x1.trans
Desenli Aker Eşarp Modeli

Tesettür giyimde en önemli detaylardan birisidir eşarplar. Eşarp konusunda olabildiğince kaliteli ürünler seçmek, yaptığınız kombinin de çok daha başarılı görünmesini sağlayacaktır. Bu yüzden de söz konusu kalitelş eşarp olduğunda akla ilk olarak Aker geliyor.

Beyaz Aker Eşarp Modelleri: Aker’in eşarpları içerisinde ilk olarak önerebileceğimiz ürün grubu beyaz renk ağırlıklı modeller. Beyazın sade yapısı doğal bir kombin yapmak isteyenler için ideal bir tercih konumunda. Beyaz modellerde kullanılan siyah renkli detaylar çok daha kaliteli bir sonuç elde edilmesini sağlarken bazı modellerde de siyah dantellerin kullanılmış olduğunu belirtelim.

Desenli Aker Eşarp Modelleri: Eşarplar konusunda desenli modelleri de göz ardı etmemekte fayda var. Farklı renklerde desenlerin bir arada kullanıldığı bu modeller kombinine hareket katmak isteyenlere ilk önerilerimizden birisi konumunda.


Renkli Aker Eşarp Modelleri: Kaliteli modelleriyle bildiğimiz Aker, renkli ürünleri sayesinde kombinine hareket katmak isteyenlerin gözdesi diyebiliriz. Canlı renklerin bir arada kullanıldığı eşarplar çok donuk bir kombini dahi bambaşka boyuta ulaştırabiliyor. Özellikler baharı simgeleyen renkler ilerleyen günlerde çok daha popüler gale gelecek gibi görünüyor.

Siyah Aker Eşarp Modelleri: Kolay kombinlenebilen ürünleri seviyorsanız şayet o zaman siyah renkli Aker eşarpları önerebiliriz. Siyah renkli modellerin üzerinde siyah ile uyumlu renklerde desenlerin kullanılmış olması çok daha zarif bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Tesettür Gelin Başı Önerileri başlıklı makalemizde Tesettür Gelin Başı hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*