2016 Aker Çanta Modelleri


1x1.trans
Sarı Aker Çanta Modeli

Ne tarz kombin yaparsanız yapın, bu kombini tamamlamak için mutlaka çanta kullanacaksınız. Kombinlerin olmazsa olmazı haline gelen çantalarda, bu senenin en trend ürünleri ise Aker etiketini taşıyor.

Beyaz Aker Çanta Modelleri: Aker’in şu sıralar en fazla ilgi gören ürünleri beyaz renkli modeller. Çantada beyaz kombinlemesi zor bir tercih olsa da, doğru şekilde kullanıldığında ortaya gerçekten etkileyici sonuçların çıkması mümkün. Bunun yanı sıra düz beyazı kullanamayacağınızı düşünüyorsanız, üzerinde açık tonlarda ufak desenler bulunan modellere de yönelebilirsiniz.

Mavi Aker Çanta Modelleri: Çantalarda her daim güzel bir seçenek olan mavi, Aker ürünlerinde de bolca kullanılmış diyebiliriz. Özellikle koyu maviyi son derece başarılı bir şekilde ele alan Aker, gece davetleri için  sade ve bir o kadar da şık modeller ile karşımıza çıkıyor.


Sarı Aker Çanta Modelleri: Aker’in yaz sezonu için tasarladığı ürün gruplarından birisi olan sarı modeller, canlı görüntüsüyle bu döneme fazlasıyla yakışıyor. Eğer ki kombinin renksiz olduğunu, biraz hareket katılması gerektiğini düşünüyorsanız sarı renkli uzun askılı çantalara göz gezdirmenizde fayda var.

Siyah Aker Çanta Modelleri: Konumuz ne olursa olsun siyahın popüler renkler arasında olduğunu kabul etmeliyiz. Aker çantaları içerisinde de son derece geniş bir paya sahip olan siyah modeller, özellikle çalışan bayanların sade ve resmi kombinlerinde kendine bolca yer buluyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Minel Aşk Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Elbiseler ve Minel Aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*