2016 7 İklim Sonbahar Kreasyonu


7 İklim Desenli Tunik Modelleri
7 İklim Desenli Tunik Modelleri

Piyasaya sürdüğü modellerle tesettürlü bayanların her daim takdirini kazanmayı bilen 7 İklim, sonbahar dönemi için hazırlamış olduğu kreasyonla gene ses getirmeyi başardı. Birçok kişinin dikkatini çeken ve beğeni toplayan kombin, sonbahar döneminin trendleri arasında giriş yapacak gibi görünüyor.

7 İklim Tesettür Pardesü Modelleri: 7 İklim’in en iddialı olduğu alanlardan birisi kuşkusuz ki pardesüler. Geçtiğimiz senelerde de sokak modasına etki edebilecek düzeyde başarılı koleksiyonlar üreten 7 İklim, bu sene de aynı başarıyor sergiliyor diyebiliriz. Özellikle de mürdüm rengi pardesüleri ilerleyen günlerde sokak modasına tesir edecek düzeyde şık ve zarif modeller olarak görülüyor.

7 İklim Tesettür Ferace Modelleri: Feraceler tesettürlü bayanların olmazsa olmazlarından birisi ve 7 İklim’de başarılı modelleri sayesinde birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Düz siyah ferace modelleri sayesinde sade ve zarif bir görüntü elde etmenize imkan sağlarken, aynı zamanda fermuar detaylı modelleriyle de günlük yaşam için güzel bir seçenek sunuyor diyebiliriz.

7 İklim Tesettür Kap Modelleri: 7 İklim’in kapları hem zarif hem de şık görüntüsü sayesinde beğeni topluyor. Kaplarda kullanılan kesimler son derece zarif bir görüntünün oluşmasını sağlarken renk tercihleri de görsellik noktasında önemli bir katkı sunuyor. Siyah renkli modeller şu sıralar en popüler ürünler gibi gözüküyor ve alternatif olarak da haki rengi ön plana çıkıyor.

7 İklim Tesettür Tunik Modelleri: 7 İklim’in yeni sezon kreasyonunda belki de en renkli ürün grubu tunikler. Tuniklerde farklı renklere yer veren 7 İklim, sarıdan başlayarak turkuaza kadar uzanan bir renk skalasına sahip. Özelliklede desenli turkuaz tunikler şuan için sokak modasına dahi etki etmeyi başarmış ürünlerin başında geliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.