2016 7 İklim Kap Modelleri


Yeşil 7 İklim Kap Modelleri
Yeşil 7 İklim Kap Modelleri

Tesettür kaplar hemen her mevsim tesettürlü bayanların severek giydiği ürünlerden birisi konumunda. Doğru tercihlerde bulunulması dahilinde gayet güzel ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayan kaplarda bu sezon 7 İklim modelleriyle ön plana çıkıyor.

Beyaz 7 İklim Kap Modelleri: Sade görüntüsü ile beğeni toplayan beyaz renkli 7 İklim kapları son derece zarif bir görüntüye sahipler. Eğer ki kombinlerinizde sadeliği ön plana çıkartmak istiyorsanız düğme detaylı beyaz renkli kaplara göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerinde çok az dantel detayı bulunan beyaz 7 İklim kaplarda sizler için güzel bir alternatif olacaktır.

Kırmızı  7 İklim Kap Modelleri: Kaplarda genel itibariyle sadeliğin ön planda olduğu 7 İklim modelleri içerisinde kırmızı renkli ürünler ise biraz daha gösterişli ve dikkat çekici bir yapıya sahip. Üzerinde altın rengi işlemeler bulunan kırmızı renkli modellerde işleme detayı az ve bölgesel olarak kullanılmış olup, böylece dengeli bir görüntü elde edilmesi de mümkün olmuş diyebiliriz.

Siyah 7 İklim Kap Modelleri: 7 İklim kap modelleri içerisinde yer alan en sade ve en kullanışlı ürün gruplarından birisi olan siyah renkli kaplarda ön plana çıkıyor. Siyahın sadeliğini son derece güzel bir şekilde kullanan ve keskin hatlarla şekillendirilen kaplar büyük beğeni topluyor. Daha gösterişli bir ürün arayanlara ise deri detaylı siyah kaplara göz atmalarını tavsiye edebiliriz.

Yeşil 7 İklim Kap Modelleri: Farklı renklerdeki kaplar içerisinde ise en çok dikkat çeken ürün grubu yeşil renkli modeller. Yeşilin hemen her tonunu kullanan 7 İklim, en çok yeşilin açık tonlarıyla ilgi çekiyor. Fıstık yeşili kaplar günlük yaşam için ideal bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Yeşilin mat tonları ise çalışan bayanlar için güzel bir seçenek oluşturuyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.