2016 7 İklim Ferace Modelleri


1x1.trans
Siyah İşlemeli 7 İklim Ferace Modelleri

Sokak modasını yakından takip edenlerin çok iyi bildiği gibi şu sıralar feraceler bir hayli popüler konumda. Feraceler söz konusu olduğunda elinizin altında çokça seçenek yer alıyor olsa da, bunlar içerisinde en güzel modelleri bulabileceğiniz yer, 7 İklim’in koleksiyonu olacaktır.

Mavi 7 İklim Ferace Modelleri: 7 İklim’in ferace modelleri içerisinde gündelik yaşama en uygun modeller mavi renkli ürün grubu diyebiliriz belki de. Mavinin açık tonlarını tercih eden 7 İklim, bu sayede sade ve zarif bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Fakat bu tarz modellerin özel davetlerde kullanılmasının nispeten sıkıntılar yarattığını hatırlatmalıyız.

Lacivert 7 İklim Ferace Modelleri: Feracelere en çok yakışan renklerden birisi lacivert ve lacivertin kendine has görüntüsü ile ortaya son derece başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Kaliteli, sade ve zarif bir model arayanlar için 7 İklim’in fermuarlı feraceleri güzel bir seçenek sunarken, bel kısmında ince zincirlerin olduğu modelleri de incelemenizi şiddetle öneriyoruz.


Bordo 7 İklim Ferace Modelleri: Tesettürlü bayanların sevdiği renklerden birisi olan bordo, 7 İklim feracelerinde de bolca yer alıyor. Bordonun dikkat çekici bir görüntüsü olduğunu ve bunun doğru kullanımlarda çok daha güzel sonuçlar vereceğini göz ardı etmezsek şayet, düğmeli bordo feracelerin sokak modasında çok popüler olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Siyah 7 İklim Ferace Modelleri: Kaliteli kombinler için siyah her daim en garanti seçeneklerden birisidir. Siyahın kapatıcı özelliği, feracelerin yapısıyla da uygunluk gösterdiği için üstünüzde çok daha şık duracaklarını söyleyebiliriz. Üstelik işlemeli modellerin özel günler için de güzel bir seçenek olduğunu unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Butik Simge Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Butik Simge Elbise Modelleri ve Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*