2016-2017 TEKBİR GİYİM SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu

Tekbir Giyim sonbahar-kış koleksiyonu

 Tekbir Giyim 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda  büyük bir değişime giderek tarzında yenilikler yapmıştır. Daha çok gençlerin isteklerine cevap verip onların dikkatini çekmeye çalışan Tekbir Giyim bu seneki koleksiyonunu gençlere yönelik hazırlamıştır.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu3
Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu

 

Ünlü tesettür giyim markalarından birisi olan Tekbir Giyim bu sene kapalı genç bayanların giyim tarzlarından ve isteklerinden yola çıkarak bir koleksiyon hazırlamış. Yani bu seneki koleksiyon hem spor giyimi hem de şıklığı bir arada bulunduran oldukça rahat kıyafetlerin ve küçük detayların bir araya getirildiği bir koleksiyon olmuş.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu1

Kapalı genç bayanların oldukça fazla tercih ettiği bu senenin modası ola yeleklere koleksiyonda fazlaca yer verilmiş. Pantolonlar ile kombinlenebilen bu yeleklerde yeşil, siyah, bordo, kırmızı gibi renkler kullanılmış.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu2


Yine pantolon zerine giyebileceğiniz ucun ceketler de bu kış oldukça çok kullanılan modellerdendir. Bunların yanında kabanlarda desenli kabartmalı kumaşları tercih eden Tekbir Giyim siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renkleri kullanmayı tercih etmiş. Yine uzun deri kabanlarda koleksiyon içerisinde yerini almış.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu5

Hanımların en çok kullanmayı tercih ettiği elbiselere de koleksiyonda yer verilmiş. Elbiselerde ise sade ve şık olmak hedeflenerek tek renk kumaşlar tercih edilmiş.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu4

Bunların yanında Tekbir Giyim kıyafetlerin üzerine genellikle gençlerin en çok tercih ettiği şalları kullanmış. Şallarda ise tek renk şallar kullanılarak kıyafetler ile uyum sağlanmış. Aksesuar olarak baktığımıza ise gözlükler ve çantalara koleksiyonda mutlaka yer verilmiş.

Tekbir-Giyim-2016-2017-Sonbahar-Kıs-Koleksiyonu6

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com

Bir önceki yazımız olan BROKAR KIYAFET MODELLERİ başlıklı makalemizde brokar kıyafet modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*