2016 2 Yaka Tesettür Giyim Modelleri


1x1.trans
2 Yaka Siyah Kap Modelleri

Kaliteli ürünleri, kendine has çizgileri ve belli bir konsepti olan 2 Yaka, yeni sezon modelleriyle görücüye çıkmış durumda. Piyasaya sürdüğü modelleri ile birçok kişinin beğenisini kazanan 2 Yaka kısa sürede sokak modasına da etki etmeyi başardı.

2 Yaka Etek Modelleri: 2 Yaka’nın şu sıralar en çok ilgi gören ürün gruplarından birisi etekler. Etek modellerindeki sadelik ve şıklık geniş bir kesim tarafından beğeniliyor ve kullanışlı yapısıyla da takdir topluyor. Baskı detayının koyu renk eteklerin üzerine eklenmesi son derece güzel sonuçlar doğururken, yeşilin farklı tonlarını da görebiliyoruz.

2 Yaka Tunik Modelleri: Tunikler bizler için vazgeçilemez ürünlerin başında geliyor. Kombinlerimize öyle ya da böyle bir şekilde dahil ettiğimiz tuniklerde 2 Yaka sade ve zarif ürünleri ile dikkatleri çekiyor. Sarının birçok tonunda ürün bulabildiğimiz 2 Yaka koleksiyonunda açık renklerin genel anlamda bir hakimiyeti var. Düz kesime sahip, sade modeller günlük yaşam için güzel bir seçenek durumunda.


2 Yaka Pantolon Modelleri: Pantolonlarda da sade ve şık modelleri bize sunan 2 Yaka, nispeten dar bir kesime sahip olan ürün grubu ile karşımızda. Siyah ve lacivert ağırlıklı olan bu ürün grubunda zarafet ilk planda diyebiliriz. Günlük yaşamda ya da iş hayatınızda kullanabileceğiniz tarzdaki modeller size avantajlar sunacaktır.

2 Yaka Kap Modelleri: 2 Yaka’nın görsellik açısından en iddialı olduğu alan kaplar diyebiliriz. Kesimleri ile dikkat çekici olan kap modellerinde genellikle düz renkler tercih edilmiş. Desenlerden arındırılan modellerin sade bir şıklığı var ve özellikle siyah renkli kaplar çok fazla beğeniliyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Mevra Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Mevra Tesettür Abiye Modelleri ve Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*