2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri


Şık Pudra 2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri
Şık Pudra 2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri

Yavruağzı Kayra 2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri
Yavruağzı Kayra 2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi olan elbiselerde bu sene tül detayları ön plana çıkıyor. Şuan için birçok marka tül detaylarını elbiselerinde kullanıyor ve gerçekten de zarif sonuçlar elde edilebiliyor.

2015 tüllü tesettür elbise modelleri görsel açıdan normal elbiselere nazaran çok daha zarif bir görüntüye sahip diyebiliriz. Tül detayları özellikle tesettür elbiselerde başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Gece davetlerine katılacaksanız ve çok gösterişli olmayı istemiyor ama şıklıktan da ödün vermek içinize sinmiyorsa bu noktada yavruağzı renkli tül detaylı bir elbise işinizi görecektir. Son dönemde bu tarz elbiseleriyle karşımıza çıkan Kayra’nın ürünlerini incelemenizi önerebiliriz. Bunun yanı sıra krem rengi elbiselerin üzerine siyah renkte tül detaylarının monte edilmesiyle de çok şık ürünler elde edilebiliyor. Bu tarz modeller görsel açıdan tam da istediğiniz şık sonuçları size kazandıracaktır.

2015 tüllü tesettür elbise modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen isimlerden birisi de Müslima Wear oluyor. Marka, yeni sezon elbiselerinde tül detayına fazlasıyla yer vermiş durumda. Daha çok açık renklerin tercih edildiği modelelrde krem rengi ön plana çıkıyor. TÜllü tesettür elbiselerden iddialı şeyleri tercih etmek isteyenler için önerimiz kırmızı ve siyah uyumundan yararlanılarak ortaya çıkartılan modeller olacak. Kırmızı renkli elbiselerde siyah tül detayı tahminlerinizin çok ötesinde bir şıklığı ifade ediyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2015 Tüllü Tesettür Elbise Modelleri

  1. merhabalar sitenizde tanıtım yazılarımızı yayınlatmak istiyoruz. fiyatlar nedir acaba ? lütfen yüksek fiyatlar söylemeyiniz toplamda 4 site için alım yapmayı planlıyoruz. dönüşünüzü bekliyorum .. teşekkürler..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.