2015 Tesettür Gelinlik Modelleri


1x1.trans
Sade 2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015-Tesettür-Gelinlik-Modelleri
2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Yaz mevsimiyle birlikte düğün sezonu resmen açıldı. Peşi sıra düğünler yapılıyor ve önümüzdeki günlerde düğün yapacak olan tesettürlü bayanları da heyecan sarmış durumda. Hal böyle olunca da sizlere bu senenin trend gelinlikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.


2015 tesettür gelinlik modelleri iddialı ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kaliteli bir gelinlik her gelin adayının istediği bir şey ve hal böyle olunca da tesettürlü bayanlar tarafından en fazla tercih edilen ürün dantelli modeller oluyor. Dantel detaylı gelinliklerde genel itibariyle etek bölgesinde kullanılan dantellere daha fazla rastlıyoruz. Etekte kullanılan danteller görsel anlamda sizi daha şık ve dikkat çekici gösterecektir. Fakat komple bir gelinliğin dantel detaylarıyla kaplandığı ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü abartıya kaçılmış dantel detayları dahi sizi güzelleştirmek yerine olumsuz yönde etkileyecektir.

2015 tesettür gelinlik modelleri içerisinde yer alan işlemeli ürünlerde de aynı durumun geçerli olduğunu belirtmekte fayda var. Abartıya kaçmamak işlemeli ürünler içinde önemli. Çünkü biraz olsun abartılan işleme gözü rahatsız eden sonuçlara imza atacaktır. Eğer ki tercihinizi sade ürünlerden yana yapacaksanız bu noktada tül detaylı modelleri tavsiye ediyoruz. Tül detayı sizi son derece zarif ve şık gösterecektir. Bunun yanı sıra prenses stili gelinliklerinde çok güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*