2015 Tesettür Etek Bluz Kombinleri


Turkuaz 2015 Tesettür Etek Bluz Kombinleri
Turkuaz 2015 Tesettür Etek Bluz Kombinleri

Açık Renk 2015 Tesettür Etek Bluz Kombinleri
Açık Renk 2015 Tesettür Etek Bluz Kombinleri

Son dönemde tesettürlü bayanların kombinlerini incelerseniz eğer eteklerin ve bluzların sıklıkla tercih edildiğini görebilirsiniz. Bu senenin trendleri arasında yer alan bluz ve etek kombini görsel anlamda gayet başarılı ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

2015 tesettür etek bluz kombinleri bu yaz sezonunda tesettürlü bayanların en fazla kullandığı kombinler arasında yer alıyor. Eteğin rahatlığı ve bluzun şıklığından yararlanılarak ortaya gerçekten kaliteli sonuçlar çıkartılabiliyor ve bu noktada hangi parçaların seçileceği büyük önem arz ediyor. Havalarında sıcak olması sebebiyle en çok açık renkli ürünlerin kullanıldığını görebiliyoruz. Bu noktada pudra rengi etekler ve beyaz renkli bluzların mükemmel bir uyum yakalayabiliyor olması sebebiyle sokak modasında sözünü ettiğimiz tarzı sıklıkla görür hale gelmiş bulunuyoruz. Bu kombine eşarp olarak gene pudra renkli bir model seçerseniz eğer elde edilecek olan görüntü çok daha başarılı olacaktır.

2015 tesettür etek bluz kombinleri içerisinde siyah beyaz desenli eteklerin tercih edildiğine de sıklıkla rastlıyoruz. Desenli eteklerde bluz tercihleri konusunda önerimiz düz renk siyah modeller. Siyah beyaz desenli etek ve siyah bluz kombini size son derece sade ve şık bir görüntü kazandıracak. Biraz daha renkli şeyler denemek isteyenler için ise ilk etapta vişne ya da bordo renkli etekler ile turkuaz bluzları önerebiliriz. Bu iki renk dikkat çekici ve kaliteli bir görselliği size kazandıracaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.