2015 Puane Tunik Modelleri


Tül Dökümlü Pudra 2015 Puane Tunik Modelleri
Tül Dökümlü Pudra 2015 Puane Tunik Modelleri

Fuşya 2015 Puane Tunik Modelleri
Fuşya 2015 Puane Tunik Modelleri

    Tuniklerin son dönemde ne kadar fazla tercih edilir hale geldiğini sizlerde fark ettiniz mi? Her daim popüler bir ürün olan tunikler, son aylarda eskiye göre bile çok tercih edilir hale gelmiş durumda. Birçok bayanın kombinlerinde yer verdiği tunikler, özellikle tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilir oldu. Bu noktaya gelinmesinde tesettür giyim sektörünün önemli markaları tarafından üretilen tunik koleksiyonlarının da büyük etkisi olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Sözünü ettiğimiz noktaya gelinmesinde belki de aslan payı Puane’ye ait. Son derece kaliteli ve başarılı modeller üreten marka, 2015 senesinin sokak modasındaki aktif isimlerden birisi olacağının sinyallerini veriyor.

2015 Puane tunik modelleri zarif bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Ürünlerde kullanılan kesimler genel olarak yumuşak ve naif bir görünüm elde edilmesine imkan sağlıyor. Özellikle de fuşya rengi ile ön plana çıkartılan kesim detayları çok hoşunuza gidecek. Bu sene Puane’nin hemen her ürünün de kullanmaya başladığı fuşya, tuniklerde de etkisini göstererek çok şık modellerin ortaya çıkmasına imkan sağlamış durumda.

2015 Puane tunik modelleri asimetrik kesim ürünlerinde bolca bulunabileceği bir koleksiyon. Geçtiğimiz senenin ortalarına doğru çok popüler olan asimetrik kesin, 2014’ün son aylarında eski etkinliğini kaybetmişti. Bu sene ise tekrardan popüler olacağını düşündüğümüz asimetrik kesimli tunikler, kaliteli bir kombin yapmak isteyen hanımlara ilk tavsiyelerimizden birisi durumunda.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.