2015 Nur Banu Tunik Modelleri


1x1.trans
Ekru 2015 Nur Banu Tunik Modelleri

Pembe-2015-Nur-Banu-Tunik-Modelleri
Pembe 2015 Nur Banu Tunik Modelleri

    Tesettürlü hanımların çok fazla tercih ettiği kıyafetlerden birisi olan tunikler her geçen gün biraz daha kaliteli hale geliyor. Birçok tesettür giyim markasının koleksiyonunda temel faktörlerden birisi haline gelen tunikler geçtiğimiz senelerde çok fazla kullanılmıştı. Aynı durum 2015 senesi içinde de geçerliliğini korumaya devam edecek gibi görünüyor. Yeni sezon modellerinde birbirinden şık tuniklere yer veren markalardan birisi olarak Nur Banu’nun sokak modasına fazlasıyla etki edeceğini söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimin önemli isimlerinden olan marka, yeni sezon modelleriyle son derece iddialı görünüyor. Eğer ki bu senenin tesettür sokak modasını yakalamak istiyorsanız Nur Banu tuniklerine göz atmalısınız.


2015 Nur Banu tunik modelleri ilk olarak açık tonlu modelleriyle dikkat çekiyor. Birçok tunikte açık renklerin tercih edildiğini görebildiğimiz koleksiyonda özellikle pembenin baskın şekilde öne çıktığını söyleyebiliyoruz. Pembenin yaz ayları için ideal bir renk oluşu, önümüzdeki günlerde bu model olan ilgiyi de arttıracaktır. Aynı şekilde ekrunun da Nur Banu modelleri içerisinde sıklıkla kullanıldığından söz edebiliriz.

2015 Nur Banu tunik modelleri yaka detaylı tuniklerinde içinde yer aldığı bir koleksiyon. Son dönemde yakalı tunikler bir hayli popüler ve açık renkli modellerde kimi zaman siyah ya da koyu renkli yaka detayı kullanımı çok zarif sonuçlar doğurabiliyor. Aynı şekilde açık yeşil ve sarının da bu sezon çok fazla tercih edilecek renkler arasında yer aldığını belirtmek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*