2015 Nihan Kap Modelleri


Dökümlü 2015 Nihan Kap Modelleri
Dökümlü 2015 Nihan Kap Modelleri

Asimetrik Kesim Su Yeşili 2015 Nihan Kap Modelleri
Asimetrik Kesim Su Yeşili 2015 Nihan Kap Modelleri

Bu sene Nihan piyasaya sürdüğü tüm ürünlerden son derece olumlu geri dönüşler almayı başardı. Aynı durum 2015 için tasarlanan kaplarda da geçerliliğini koruyor. Eğer ki yeni bir kap almayı düşünüyor fakat hem kaliteli hem de şık ürünleri rahatça bulamıyorsanız ilk olarak Nihan’ın ürünlerine göz gezdirmenizde fayda var.

2015 Nihan kap modelleri tesettürlü bayanların en fazla kullandığı kıyafetlerin başında yer alan kaplar konusunda piyasada bulabileceğiniz en kaliteli koleksiyonlardan birisi. Nihan, bu sene için tasarladığı kap modellerinde ürünlere modern bir dokunuş yapmış ve böylelikle büyük beğeni toplamayı başarmış durumda. Özellikle de asimetrik kesimli kapların sokak modasında fazlasıyla tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Asimetrik kesimli ürünlerde mint gibi renk tercihleri de kesim detaylarını ön plana çıkarttığı için son derece başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Bu tarz bir kap modelini açık renk pantolonlarla kombinlediğinizde ise ortaya tam manasıyla bir şaheser çıkabiliyor.

2015 Nihan kap modelleri arasında yer alan bir diğer popüler ürün de dökümlü kaplar. Dökümlü kaplarda koyu renklerin tercih edildiğine şahit oluyoruz ve lacivert en fazla kullanılan renklerden birisi. Dökümlü kapların asil görüntüsü gece davetlerinde dahi bu modeli kullanabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra Nihan koleksiyonu içerisinde renk skalası bir hayli geniş tutulmuş. Su yeşili, petrol mavisi, sarı, pudra, beyaz ve ekru çok fazla beğeniliyor. Aynı zamanda siyahında her daim sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamak gerekiyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.